חדשות הארץמבזקיםפוליטי / מדיני

שלט ענק עם דברי נתניהו ב-2008 הוצב ע"י המחנה הציוני בנתיבי איילון

36 לאחר פרסום המלצות המשטרה כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, מפלגת המחנה הציוני הציבה שילוט במהלך הלילה (חמישי) בנתיבי איילון.

מיליוני הנהגים שיעברו במהלך היום בנתיבי איילון יצפו בדבריו של ראש הממשלה בנימין נתניהו כשהוא מתייחס לחקירות המשטרה בשנת 2008 כנגד ראש הממשלה. "ראש ממשלה השקוע עד צוואר בחקירות – אין לו מנדט ציבורי ומוסרי לקבוע דברים גורליים…הדבר הנכון לעשות הוא שהממשלה הזו תלך הביתה" (נתניהו, 2008).

המחנה הציוני

שלט הענק, שנתלה כאמור על ידי המחנה הציוני מתפרס לגודל של 1000 מ"ר ובו הציטוט של נתניהו בהתייחסו לחקירת ראש ממשלה מכהן אחר – רק לפני 10 שנים.

יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי אמר כי "נתניהו לא יברח מאחריות ולא יסתתר מפני הבושה. המלצות המשטרה חמורות ונתניהו איבד את המנדט להוביל את ישראל.  מיליוני נהגים שיחלפו על פני השלט מדי יום רוצים שנתניהו יתפטר מתפקידו  ושישראל תהיה שוב מדינה נקיה משחיתות ובראשה מנהיגות חדשה וישרה. נתניהו אינו יכול לכהן יותר כראש הממשלה ועליו להתפטר מתפקידו. הגיע הזמן לשים סוף לתרבות השחיתות השלטונית של נתניהו ושותפיו"

קראו גם:  פעולות החייאה בוצעו בבן 3 שנחנק במהלך האוכל, מצבו קשה

בשלט מוצבת הפניה ל"מדינה ללא שחיתות" תכנית המחנה הציוני למיגור השחיתות בישראל שהושקה לפני כחודשיים – סדרת פעולות שחברי הכנסת של הסיעה כבר החלו ביישומן באמצעות שורה של חוקים נגד השחיתות בכנסת הנוכחית. התכנית כוללת את עקרונות ומהלכי המחנה הציוני למלחמה בשחיתות, ביניהם: ביטול החוקים מקדמי השחיתות של הקואליציה, הפסקת הפוליטיזציה בשירות הציבורי, החמרת הענישה על אישומי שחיתות,  החמרת המגבלות על נבחרי ציבור שהורשעו בעבירות קלון, וחיזוק כוחם של שומרי הסף.

המחנה הציוני

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן