חדשות הארץמבזקיםפוליטי / מדיני

"רה"מ נתניהו עשה רבות למען מדינת ישראל ומגיע לו דין צדק ומשפט צדק"

ח"כ אורן חזן מסר הבוקר (רביעי) בתגובה לפרסום המלצות המשטרה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו כי "תנועת הליכוד היא תנועה נקייה וישרה שהובילה ותוביל את המדינה עוד שנים רבות. לעשות דה לגיטימציה היום למשטרת ישראל, מחר ליועץ המשפטי לממשלה ומחרתיים לבית המשפט זו לא דרכנו. אני קורא לחבריי לחדול מכך ומיד. הדבר לא משרת, לא את אזרחי המדינה, לא את תנועת הליכוד, לא את רה"מ ובוודאי לא את סיכויי הליכוד לזכות בבחירות הבאות ולהרכיב ממשלת ימין שתנהיג את מדינת ישראל ותדאג לאזרחיה.

עם זאת, לא ייתכן שהתקשורת, השמאל הישראלי ויהיר לפיד, שמשמש עד בפרשה ומבקש להחליף את שלטון הימין בשמאל- מרכז, יהיו אלה שיקבעו את עתידו של רה"מ ושל ממשלת ישראל. רה"מ נתניהו עשה רבות למען מדינת ישראל ומגיע לו דין צדק ומשפט צדק ולא פוגרום בכיכר העיר! הפיכת החקירה לפוליטית היא דבר פסול ואסור ולכן על הפוליטיקאים מכל הזירה הפוליטית להניח כעת ליועץ המשפטי לממשלה לעשות את עבודתו ולהחליט."

קראו גם:  שר הביטחון בני גנץ ביקר בבסיס חיל האוויר בתל נוף לסיכום "עלות השחר"

עוד מסר ח"כ חזן, "עמדתי היא שרה"מ צריך להמשיך כרגע בתפקידו באופן מלא ללא כל מגבלות. עם זאת, אני מצפה מראש הממשלה ופונה אליו בבקשה ובעצת זהב- להוריד את האש כבר היום ולפוצץ את הבלון שמנפח השמאל עוד לפני שהוא תופס ציבורית. על אף שעומדת לו חזקת החפות, עליו להודיע מיוזמתו ובקולו הוא כי במידה ויוגש כתב אישום נגדו, (דבר שאני תקווה שלא יתרחש) הוא מתחייב, כבר היום ומיוזמתו, כי יוציא עצמו לנבצרות עד סיום ההליך המשפטי.

אין בי ספק ואני בטוח כי הודעה כזו תוציא את העוקץ ותפרק את כל הטענות נגדו בקמפניה, את ההפגנות ואת הכתבות נגדו על שהוא נאחז בכוח בכיסא."

קראו גם:  כתב אישום נגד שלושה תושבי המרכז בגין דקירת אדם אחר ושיסוי כלבם בקורבן

לסיום הוסיף ח"כ חזן, "דווקא בשעה קשה זו נדרשת לתנועה מנהיגות אחראית ושקולה ליד ההגה. אני קורא לחבריי להנהגה להגיב בצורה שקולה ועניינית כראוי מראשי תנועה שמנהיגה את מדינת ישראל.

ח"כ אורן חזן – צילום: מתוך פייסבוק

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן