חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

צפו: המשטרה פשטה על מתחם תחנת דלק פיראטית בנצרת

היום (שלישי) התקיים מבצע אכיפה משולב בעיר נצרת בשכונה המזרחית כנגד עבריינים המפעילים מתחמי גז פיראטיים בתוך אזורי מגורים אשר עלולים לגרום לאסונות עם נפגעים רבים.

המבצע נערך בהובלת משטרת ישראל בשילוב זרועות האכיפה האזרחיים הרלונטיים: רשות מקרקעי ישראל, מנהל הדלק במשרד האנרגיה, כב"ה, מס הכנסה, חברת בזק, המשרד לאיכות הסביבה והמשטרה הירוקה.

עיסוק בגז ללא רישיון ובאופן פיראטי, הובלתו והתקנתו בניגוד לחוק, מהווים סכנת חיים ממשית לציבור, ועלולים לגרום לפציעות קשות ולמוות, לכן במטרה למגר את התופעה ולמנוע הקמת תחנות דלק פיראטיות חדשות מתבצעת פעילות משטרתית בשילוב זרועות האכיפה השונים המהווה נדבך נוסף בחיזוק אמון הציבור ובביסוס שילטון החוק.

קראו גם:  פעילות משולבת נגד סרבני מס: 16 רכבים ואופנוע עוקלו מאום אל פאחם

במהלך המבצע שנערך היום, פשטו הכוחות על מתחם תחנת דלק פיראטית בעיר נצרת בשכונה המזרחית ופירקו את התחנה: מיכל הדלק ממנו נשאבו כ-2,600 ליטר דלק ומשאבת הדלק שהוצבו במתחם נתפסו. על בעלי המתחם הוטלו קנסות מיידים מטעם המשרד להגנת הסביבה ורשויות המס פתחו בחקירה כנגד בעלי המתחם.

בנוסף שני בעלי המקום בשנות ה-50 לחייהם עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה ויוגש נגדם כתב אישום בגין ניהול עסק ללא רישיון.

ממשטרת ישראל ישראל נמסר כי "בשיתוף משרדי הממשלה השונים תמשיך במאבקה כנגד הפעלה של מתחמי גז פיראטיים בדגש על מתחמים בלב אזורי מגורים אשר עלולים לגרום לאסונות עם מספר נפגעים רב. משטרת ישראל תגיע לכל מקום בשיתוף גורמי האכיפה האזרחיים השונים על מנת להבטיח את בטחונו ושלומו של הציבור ולמנוע פגיעה בשלטון החוק."

קראו גם:  ניסה למכור ברשת רכוש שגנב, הבלש התחזה לקונה - כשהגיע למפגש נעצר

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן