חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

עיריית ירושלים אטמה דירה בדרום העיר ששימשה כבית בושת

עיריית ירושלים אטמה היום (רביעי) דירת מגורים ששימשה כבית בושת בשכונה בדרום העיר. מהעירייה נמסר כי מדובר בדירת מגורים אשר בוצע בה שימוש כבית בושת, כולל פרסומים לא ראויים באתרי אינטרנט. השימוש לצורך זה יצר מטרדים קשים ביותר לדיירי הבניין והאזור, והתקבלו תלונות רבות שהגיעו לעירייה על מטרדים.

לאור זה, והיות והשימוש בדירה כבית בושת, מעבר להיבטים הפליליים שבו, מהווה עבירה על חוק התכנון והבניה, התביעה העירונית בשיתוף הפיקוח על הבניה פעלו להוצאת צווי איטום ופינוי לדירה.

בית המשפט לעניינים מקומיים נעתר לבקשת העירייה והוציא צו לסגירת הדירה על-ידי איטום וסגירת כל התשתיות, למניעת המשך העבירה ומניעת המטרדים כלפי השכנים.

קראו גם:  הושמדו 42 מתחמים אשר נחשדו כשטחי גידול מריחואנה בשטחי האש

כאמור, פעילות העירייה החלה בעקבות תלונות רבות שהתקבלו והגיעו מדיירי בניין המגורים. התלונות היו על כך שבאחת הדירות בבניין מתנהלת פעילות לא הולמת ולא מתאימה לבניין מגורים משותף, בו מתגוררות משפחות עם ילדים.

היום, במבצע עירוני יזום של מנהל הרובע, המחלקה לפיקוח על הבניה והתביעה העירונית, נאטמה הדירה בהתאם לצו סגירה שיפוטי. צוות מהמחלקה לפיקוח על הבניה אטם את הדירה ודאג לנתקה מתשתיות החשמל, המים והגז.

עיריית ירושלים קוראת לתושביה לדווח על פעילויות מסוג זה, על מנת שיטופלו וימוגרו.

צילום: עיריית ירושלים
צילום: עיריית ירושלים
צילום: עיריית ירושלים

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן