חדשות הארץמבזקים

המאבטח שנפצע בפיגוע בכרמי צור מטופל בהכרה ופציעתו מתרכזת בכף היד

פרופ׳ רמי מושיוב מנהל המחלקה האוטופדית בבית החולים הדסה עין כרם מעדכן הבוקר (רביעי) על מצבו של המאבטח בן ה-35 שנפצע לפנות בוקר באורח קל בפיגוע הדקירה בכרמי צור. “הפציעה שלו מתרכזת בכף היד, פרט לכך הוא בריא לחלוטין, הוא בהכרה. הוא נמצא עכשיו בבירור שכולל בין היתר גם צילומים וגם לגבי כף היד אני אופטימי, התחושה שלו תקינה וכן הלאה, אך עדיין אנחנו במהלך בירור”.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News


הפיגוע אירע בסביבות השעה 05:30 לפנות בוקר. מחבל הגיע לשער היישוב כרמי צור שבמרחב החטיבה המרחבית “עציון” ודקר את איש האבטחה במקום. איש אבטחה נוסף פתח בירי לעבר המחבל והרג אותו. האזרח פונה כאמור באורח קל לקבלת טיפול רפואי בבית חולים.

פאראמדיקית מד”א דבורה אביעד סיפרה: “כשהגענו למקום ראינו סמוך לשער הכניסה ליישוב גבר כבן 34 בהכרה מלאה, הוא התהלך כשידו פצועה מדקירה, בסיוע כוח רפואה של צה”ל הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני והוא פונה להמשך טיפול בבית החולים הדסה עין כרם, כשמצבו מוגדר קל”.

עמדת השמירה בכרמי צור לאחר הפיגוע
המחבל שביצע את הפיגוע וחוסל
רכבו של המחבל

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!