מבזקיםמשפטי/פליליסרטונים

אישום: נכנסו בגילופין לחנות בתחנת דלק ותקפו את המוכר – צפו בתיעוד

בסוף השבוע, נכנסו שני חשודים, בני 19 ו-22 תושבי ראשון לציון לחנות נוחות בתחנת דלק, ברחוב פרימן יעקב בעיר, תקפו את המוכר וגרמו לפציעתו. כתוצאה מהתקיפה המוכר לבית החולים אסף הרופא, כשהוא פצוע באורח קל.

כוח משטרה שהגיע למקום פתח בסריקות, ולאחר זמן קצר אותרו ונעצרו שני החשודים במעשה. בזמן מעצרם תקף אחד החשודים את השוטר שעצר אותו. עם סיום חקירת משטרת ישראל ולאחר שגובשה תשתית ראייתית נגד החשודים, הגישה אתמול התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינם.

על פי כתב האישום, הנאשמים הגיעו לחנות הנוחות כשהם תחת השפעת אלכוהול וביקשו מהמוכר במקום להשתמש במצית. המוכר סרב לבקשתם וכתוצאה מכך התפתח ויכוח במהלכו גידפו הנאשמים את העובד. לאחר מספר דקות הוציא אחד הנאשמים כסף מכיסו ושילם למוכר עבור מצית, וקיבל לידיו מצית ועודף. או אז טען הנאשם כי לא קיבל מצית ושוב החל ויכוח שבסיומו הגיש המוכר לנאשמים מצית נוספת והם עזבו את המקום.

קראו גם:  ההסתייגות שהגישו סיעות האופוזיציה נדחו, הבחירות יתקיימו ב-1 בנובמבר

עוד עולה מכתב האישום, כי מספר דקות לאחר מכן חזרו הנאשמים למקום והחלו שוב לגדף את המוכר, במהלכו נגע אחד הנאשמים בסנטרו של המוכר. בתגובה תפס המוכר בשרוול חולצתו של הנאשם והיכה אותו במכות אגרוף בפניו ובראשו.

בתגובה, החל הנאשם השני להכות את המוכר במכות אגרוף, והשניים החלו להשליך לכיוונו של המוכר חפצים שונים אשר פגעו בו.

בהמשך לכך, נכנס אחד הנאשמים מעבר לדלפק הקופה והחל להכות את המוכר במכות אגרוף, כאשר חברו נכנס גם הוא מעבר לדלפק והשליך לעבר המוכר מעמד מברזל. הנאשמים המשיכו להכות את המוכר במכות אגרוף, באמצעות מלקחיים ובמוט מברזל, ולאחר מכן נמלטו מהמקום.

כאמור החשודים נעצרו, ואתמול הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינם ובקשה לעצרם עד לתום ההליכים בגין תקיפה וחבלה ממשית ולאחד מהנאשמים גם בגין תקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו.

קראו גם:  בן 30 נפצע בינוני באירוע אלימות בירושלים

צפו בסרטון המתעד את רגע האירוע

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן