חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: סחרו בסמים והציגו את הסחורה למכירה ב"טלגראס"

בתום פעילות חקירתית ומודיעינית של יחידה מרכזית במשטרת ישראל, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הוגש בימים האחרונים כתב אישום, המכיל 34 סעיפי אישום, כנגד שלושה חשודים, (18,20,27) תושבי אלעד, וחולון.

כתב האישום מייחס לנאשמים החזקה, הפצה ומכירה של סם מסוכן מסוגים שונים, לרבות קנבוס ו-MDMA, לקונים, סוחרים ומפיצים שונים ובכמויות שונות באזור מרכז הארץ ובסכום של עשרות אלפי שקלים.

על פי כתב האישום, השתמשו הנאשמים ביישומון הטלגרם, באמצעותו הציגו את הסחורה למכירה ב"טלגראס" ויצרו את הקשר עם קונים שונים, קטינים ובגירים, להם מכרו את הסמים.

טרם ביצוע העסקה, אימתו הנאשמים את זהותם של הקונים באמצעות דרישה להצגת אמצעי זיהוי ,לרבות תעודה מזהה ותצלום פרופיל המשתמש בפייסבוק.

קראו גם:  תאונת עבודה קטלנית: הפועל שנפל מגובה באתר בנייה ברמת גן מת מפצעיו

לשם ביצוע העסקאות יצר אחד הנאשמים קשר עם אנשים אשר שימשו כשליחים לצורך העברת הסם במשלוח מיידי לכתובות אשר תואמו מראש עם כל קונה וקונה.

בחלק מהמקרים המתוארים בכתב האישום, ביצעו הנאשמים את מסירת הסם בעצמם ובחלקן הגיעו הקונים לבצע איסוף עצמי של הסם מהרחוב הסמוך לדירה בה אחסנו את הסם בקרית אונו.

בלשי היחידה המרכזית של משטרת ישראל עצרו את החשודים בראשית החודש, ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בראשל"צ ובימים האחרונים הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינם בגין סחר בסם מסוכן, החזקת סם שלא לצריכה עצמית וקשירת קשר לביצוע פשע.

צפו: ר' מחלק נוער חשיפה בימ"ר מרכז, רפ"ק יריב פיינברג המתאר כיצד ניהלו החשודים את הסחר.

קראו גם:  תושב ראשון לציון יואשם בביצוע מעשים מגונים בבתו החורגת הקטינה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן