חדשות הארץמבזקים

ליברמן לאביב גפן: "טעית, אני נלחם בשקרים ובזילות השואה"

ההתכתשויות בין משפחת גפן לשר הביטחון אביגדור ליברמן נמשכות. הבוקר (חמישי) משיב שר הביטחון לפוסט שפרסם אמש אביב גפן בעמוד הפייסבוק שלו: "טעית, אביב גפן. אינני נלחם בשירים. אני נלחם בשקרים, אני נלחם בהשוואה בין טרוריסטית המנצלת את האיפוק של חיילי וקציני צה"ל, המגינים בחירוף נפש על כולנו, לחנה סנש הגיבורה. ואני נלחם בזילות השואה. לתפארת מדינת ישראל."

גפן פרסם אתמול בעמוד הפייסבוק שלו "מכתב פתוח לאביגדור ליברמן" כלשונו וכתב:

"אני בטוח שלא קל לך וליבי איתך, התחלת לרדוף אחרי כבשים אבל גם להם הפסדת.
כל זמן שאתה שר הבטחון אז הנייה והשירים של אבא יכולים לישון בשקט.
כשהסקרים שלך צונחים והפאניקה עולה וכשהאג׳נדה החילונית שלך נופלת בין כסאות חוק המרכולים וכשמעל הכל התדמית המאיימת שלך שעזרה לך לפרוץ בהתחלה לא מחזיקה בעידן הטראמפיזם והפכה את כושר ההרתעה שלך למיושנת רכה ורופסת. משפחתי כוללת שר בטחון אחד ,שראה את בטחון ישראל למרחקים ארוכים רק עם עין אחת וניצח את ארצות ערב. הוא נחשב לגיבור בזמן שאתה גיבור רק בדיבורים וכשזה מגיע למעשים אז הדבר היחיד שהצלחת לעשות זה להיות מורשע בהכאת ילד ,שזה אגב הדבר הכי קרוב לצל״ש שהגעת.(אין צורך בכפיים מירי).
במקום להלחם בהדתה אתה נלחם בשירים, כשבניגוד למפלגות חרדיות שירים לא מרביצים חזרה.
ישראל היא גם ביתנו וזה לא רק הבית שלך,של סטס ופאינה אז תפסיקו לפרק את הפאנלים בחדר מדרגות ולקחת הביתה.
אפשר להתווכח על ניסוחים מוצלחים יותר או פחות אבל עדיין גם אם זו המנה הכי פחות טעימה היא נמצאת בתפריט של הדמוקרטיה בשני הצדדים.
מלבד זה שאבא היה קצין בצנחנים הוא גם משורר וסאטיריקן,כן אביגדור יש אשכרה כזאת עבודה לבקר ולעקוץ את המקום שאתה חי בו, בישראל זה (עדיין) נקרא ״חופש הביטוי״ או כמו שאתה קורא לזה או יותר נכון ״מספין״ את זה ל״עוכר ישראל״.
חובתינו לשמור ולשמר את זכות המחאה גם אם היא לא עולה בקנה אחד עם הדעה האישית שלנו.
השירים של ויקטור צוי וויסוצקי ניצחו משטרים אפלים למרות שהוחרמו. אמנים כפי שאתה יודע זה קצת כמו שרי הבטחון של המילים ואנחנו שומרים שלא יחפרו לנו מנהרות חשוכות של חרמות ושתיקה.

קראו גם:  אושר: תביעת פיצויים ממפיצי פרטים של נפגע ביממה שלאחר האירוע

בברכה
אביב גפן"

כזכור, הכל החל כשיהונתן גפן פרסם פוסט באינסטגרם בו השווה את הפלסטינית עאהד תמימי שתקפה קצין וחייל צה"ל והשווה אותה לחנה סנש ואנה פראנק.

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן