חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום נגד שני אחים תושבי משעב בגין תקיפה, חבלה ופציעה

פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום לבית משפט המחוזי בחיפה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים נגד שני אחים תושבי משעב, חיר מסרי (34) ומוסלם מסרי (28) בגין חבלה בכוונה מחמירה, פציעה בנסיבות מחמירות, תקיפה הגורמת חבלה ואיומים.

על פי כתב האישום, בשבועות שקדמו ליום האירוע התגלע סכסוך בין חיר מסרי לבין דודו ובניו ובתקופה זו נהג חיר להתקשר טלפונית לביתם ולאיים כי יהרוג אותם. בשל הסכסוך, ביום 16.12.17 התקשר חיר לדודו ואיים עליו באומרו כי "אני בא לזיין את אשתך ואת האישה של הבן שלך עבד". עוד באותו היום שלח חיר הודעה לבן דודו ובה נרשם "אני נמצא בצומת יא נבלה".

קראו גם:  בת 23 נפצעה בתאונת דרכים במחלף שפרעם, מצבה בינוני

בן דודם של הנאשמים אשר שהה מחוץ לביתו הבחין ברכבו של חיר והזהיר את בני משפחתו שיצאו ועמדו בכניסה לביתם על שפת הכביש, חיר שהבחין בהם החליט לנסוע לכיוונם והתנגש באשתו של בן דודו אשר גרם לה למספר שברים, חבלות ופציעות רבות בכל חלקי גופה. מיד לאחר מכן, יצא חיר מרכבו כשבידו כלי חד ופצע באמצעותו את אחד מבני דודיו, התקוטט עם השאר ועזב את המקום.

מיד לאחר האירוע, הגיעו אנשים רבים, בנוסף, הגיע מוסלם כשהוא אוחז במקל, אך לאחר שחלק מן המתקהלים פנו אליו הוא נכנס חזרה לרכבו והחל בנסיעתו, לפתע האיץ את מהירות נסיעתו לעבר המתקהלים עד שהתנגש בעוצמה במספר אנשים אשר גרם להם לשברים, חבלות ופציעות בחלקי גופם.

קראו גם:  לוחמי האש כיבו שריפה בבניין בבאר שבע, אין נפגעים
תמונת ארכיון

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן