חדשות הארץמבזקיםצבא וביטחון

משטרת י-ם: המחבלים שנעצרו יידו בקבוקי תבערה, ירו זיקוקים ויידו אבנים

במשטרת ירושלים אישרו לפני זמן קצר (שבת) את הפרסום הראשון בחדשות MivzakLive על הפעילות הלילה ומעצר 7 המחבלים. מהמשטרה נמסר,"הלילה פעלו כוחות הביטחון, משטרת ישראל ולוחמי מג"ב, בעיסאוויה. במהלך הפעילות ירו מחבלים זיקוקים בכינון ישיר לעבר הכוחות, כמו כן, המחבלים התעמתו עם כוחותינו שהצליחו לעצור 7 מהם. כל המחבלים הועברו להמשך חקירה".

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בנוסף, בא-טור נורו זיקוקים לעבר הכוחות, מחבל נוסף נעצר והועבר להמשך חקירה, בעיר העתיקה מחבל גרם נזק לחנוכה ונעצר בהכוונת יחידת 'מבט 2000'.

בתוך כך נעצרו במהלך הפרות הסדר שארעו אתמול בסיום תפילת יום השישי 5 חשודים שהפרו את הסדר ותקפו שוטרים בעיר העתיקה ובסמוך לשער שכם.

במקביל לאירועים במהלך יום האתמול, חוקרי המשטרה הביאו בפני בית המשפט 2 חשודות שנעצרו בסמוך לשער שכם בגין תקיפת שוטרת וגרמו לשבר בידה. בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה והאריך מעצרן של החשודות עד לתאריך 18.12.17.

תמונת ארכיון

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!