חדשות הארץמבזקיםצבא וביטחוןרצועת עזה

תושבי עוטף עזה לממשלה:”צאו למבצע בעזה, אנחנו מאחוריכם”

תושבי עוטף עזה מבקשים מהמשלה בישראל ומהקבינט המדיני-ביטחוני לצאת למבצע נוסף ברצועת עזה, זאת לאור האיום הגובר של מנהרות הטרור ושיגורי הרקטות לעבר שטח ישראל בימים האחרונים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

תושבי העוטף מודעים לכך שהצבא הצליח למצוא את הדרך להגיע למנהרה מנהרה של חמאס והג’יהאד האסלאמי, אך התחושות לא טובות כי מי מבטיח שלאור חשיפת המנהרות חמאס לא יחליט לנצל את היכולות לפני שהצבא משמיד אותן?

תושבי העוטף מבקשים מהממשלה לצאת למבצע, איתן, תושב המועצה האזורית שער הנגב לחדשות MivzakLive,”ממשלת ישראל חייבת לצאת למבצע נוסף בעזה, כל עוטף עזה תומך בצבא ובכל כוחות הביטחון, אנו מצפים מהממשלה לקבל החלטות מהירות לפני שיקרה פה אסון, חמאס עלול לנצל את המנהרות שברשותו לפני שהצבא מגלה אותן”.

תמונת ארכיון

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!