חדשות הארץמבזקיםצבא וביטחון

הנשיא ריבלין ערך ביקור תנחומים בביתו של החייל שנרצח ע"י מחבלים בערד

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין הגיע היום (שלישי) לביקור תנחומים בבית משפחתו של סמל רון יצחק קוקיא ז"ל שנרצח בפיגוע הדקירה בערד ביום חמישי האחרון.

בביקורו בבית המשפחה האבלה שמע הנשיא על רון ועל משפחתו. אביו בועז, סיפר לנשיא על שירותו הצבאי כצנחן ועל השירות של בניו גם בנח״ל וגם בצנחנים. הנשיא אמר לבועז האב, כי דבריו מהלווייתו של רון הדהדו ושמע ממנו על השירות שמילא רון כנהג וכקשר מ״פ. ״היה לו טוב. הוא זכה להכיר את הדמות של המ״פ ולראות את הדברים בראייה רחבה,״ סיפר בועז. אמו לבנה, ביקשה מהנשיא להעביר את בקשתה לחידוד הנהלים להם מחויבים חיילים בדרכם אל ומהבסיס על מנת להגביר את רמת הבטיחות.

קראו גם:  איראן תפסה שתי מכליות נפט יווניות במפרץ הפרסי

הנשיא הביע צער עמוק על האובדן, חיבק בחום את בני המשפחה, ואמר: "זוהי זעקה של ממש, כיצד אנחנו כאן במקום שנגיע להיות אתכם בשמחות המשפחתיות שלכם. עקבנו בדאגה וחרדה גדולה אחרי המצוד והחיפושים וזו מכה איומה למדינה כולה. מה נאמר לאמא מה נאמר לאבא? ילד לתפארת. צה״ל ייתן את ההנחיות ויפיק את הלקחים ואנחנו נשאר איתכם, ועוד תראו שנגיע לשמחות שלכם.״ ״אנחנו נמשיך, כי זהו הצו של הנופלים. נחיה ונפעל ונמשיך,״ אמר בועז האב והנשיא הודה לו על המילים והוסיף: ״נעתקו המילים מפי. הגעתי לסעוד אתכם והנה אתה, כמו מ״פ אמיתי בצנחנים, מחזק אותנו.״

קרדיט צילום: מארק ניימן/לע"מ

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן