חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

שני תושבי מג’דל שמס נאשמים בגין סחיטה ועבירות נוספות

פרקליטות מחוז צפון הגישה לבית משפט השלום בקריית שמונה כתב אישום נגד שני תושבי מג’דל שמס, ג’מיל רדא (35) והאדי זידאן (23) בגין סחיטה בכח ובאיומים, תקיפה הגורמת חבלה, התפרצות לבית מגורים, כליאת שווא ועוד.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי כתב האישום, בתאריך 12.11.17 על רקע רצונו של הנאשם ג’מיל להפסיק את הקשר הרומנטי בין בת זוגו לשעבר לבין המתלונן, חברו הנאשמים יחד וחיפשו אחר המתלונן ולאחר שהבחינו בו צועד יחד עם בת זוגו בכפר חסמו את דרכם באמצעות הרכב.
בשלב זה, ירדו הנאשמים מהרכב והיכו את המתלונן תוך שהם מאיימים עליו שיפסיק את הקשר עם בת זוגו. לאחר שהמתלונן הצליח להשתחרר מהנאשמים והגיע לביתו, הם הגיעו אחריו, תפסו אותו ואיימו עליו בשנית באומרם “אם יתלונן על מעשיהם במשטרה יהיו אנשים שיטפלו בו”.

לפנות בוקר, עת המתלונן ישן במיטתו, פרצו הנאשמים לביתו, תפסו והעבירו אותו ממיטתו לרצפה כשהוא שוכב על בטנו. בשלב זה, קשרו את ידיו לרגליו ושמו לו סביב פיו תחבושת וכיסו את ראשו בציפית. כל זה שהם גורמים למתלונן לדימום מאפו.
כעבור חצי שעה, כאשר המתלונן קשור ללא יכולת תזוזה, שחררו אותו הנאשמים מהקשירה ואיימו עליו כי “אם יעצרו, ישרפו ויהרגו אותו”. הנאשמים ניקו את רצפת החדר מדמו של המתלונן, נטלו לידיהם את התחבושת, הציפית, החבל והסמרטוט שאיתה ניקו את רצפת החדר ועזבו את הבית.

שני תושבי מג’דל שמס נאשמים בגין סחיטה ועבירות נוספות
תמונת ארכיון

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!