צרכנות

מחליפים מצבר בהרצליה

אז מה מניע את הרכב? יש לו גלגלים, מספיק דלק במיכל וגם מנוע מכובד. ואם כבר מדברים על מנוע, אז יש רכיב אחד חשוב אשר גורם לו להיטען, והוא המצבר. זוהי אותה קופסה הבנויה על בסיס חומצה ומים אשר מאפשרת לנו לשמוע רדיו בקולי קולות במהלך הנסיעה בכביש המהיר. זוהי גם אותה הקופסה שמספקת לנו שירותי GPS ובזכותה אנו יכולים להגיע ממקום למקום מבלי שנסתבך. כדי שהמצבר יעבוד כראוי, חשוב לדעת עליו כמה דברים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

רוצים להחליף מצבר? אלה כמה דברים שכדאי לדעת עליו

  • המצבר מורכב משישה תאים. ברגע שהתאים האלה טעונים, הם יכולים להפיק אנרגיה בגובה של 12.5 עד 12.9 וולט.
  • מספרם של הלוחות בכל אחד מבין תאי המצברים יכול לנוע בין 9 ל-33.
  • הקיבולת של המצבר משתנה מרכב אחד למשנהו. כך שאם קיבולת המצבר ברכב יכולה לנוע בין 40 אמפר לשעה לבין 230 אמפר, באופנוע היא נעה בין 4 אמפר לשעה ל-30 אמפר.
  • לוחות העופרת שבמצבר נחלקים לשני חלקים: לוח שלילי ולוח חיובי. הלוחות האלה טבולים בתוך חומצה.
  • בעונה החמה של השנה המצבר נוטה להתחמם. הטמפרטורה הגבוהה שמחוץ לרכב משפיעה על מה שקורה למצבר. משום כך, מצבר איכותי מותאם לאקלים החם של הקיץ.
  • כאשר המצבר מתקלקל ועומד לסיים את תפקידו בתום כ-4 שנות שירות, הוא מתחיל להראות סימני מצוקה: המנוע נדלק בקושי רב, הרדיו אינו משמיע קולות ולוח המחוונים עמום.
  • מצבר.il היא שירות אשר ניתן על ידי חשמלאי רכב מקצועי. אם יש לכם בעיה במצבר, זה הזמן לפנות אליו.
  • כדי להכין את המצבר לקיץ בדרך הטובה ביותר, יש צורך למלא את מפלס המים במים מזוקקים. כמו כן, חשוב לקחת את המצבר לבדיקה מקיפה אצל החשמלאי רכב.

איך בוחרים מצבר טוב

כאשר בוחרים מצבר, אסור להתפשר על האיכות שלו. יש צורך לבחור במצבר הכולל אחריות וכמובן תאריך ייצור. כמו כן, אם אתם רוכשים מצבר אשר יוצרו בחוץ לארץ, מומלץ לוודא כי הם מתאימים לאקלים החם של הארץ, אחרת הוא לא ישרוד את גל החום הראשון. כמו כן, השתדלו להימנע מרכישת מצברים זולים מדיי. אתם אולי תשלמו סכום מועט כרגע, אך בהמשך תצטרכו לשלם הרבה יותר כאשר תיאלצו להחליף את המצבר.

המצברים מבוקשים בהרצליה

תושבים רבים הגרים באזור המרכז מחפשים מצברים בהרצליה ולא בכדי. באזור זה זקוקים התושבים לרכב כמו אוויר לנשימה כדי לנוע בקלות ובחופשיות למקום העבודה או להופעה ההולכת וקרבה של הזמר האהוב עליהם, יש צורך ברכב טוב. נוסף על כך, רבים מבין התושבים אוהבים לרכוב על אופנוע וחסוך לעצמם את העמידה בפקקים, כמו גם ליהנות מרכיבה משחררת על גבי אופנוע ים. כך או כך, חשוב למצוא את חשמלאי הרכב הנכון אשר יטפל במצבר בעת הצורך.

התכנים המתפרסמים במדור זה כוללים תוכן ומידע שיווקי/מסחרי, ומערכת חדשות מבזק לייב אינה נושאת באחריות למהימנותם. אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד אתר חדשות מבזק לייב, ואין לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוותה בייעוץ מקצועי פרטני.
הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

עובדים מול לקוחות

אתם חייבים שיהיה לכם כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי
כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הפתרון הנוח, המקצועי והמהיר בכדי לאפשר ללקוחות שלכם להיות אתכם בקשר.

לצפייה בדוגמה סרקו את הקוד מהטלפון או לחצו על התמונה

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!