חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום בגין חבלה בכוונה מחמירה והפקרה

פרקליטות מחוז חיפה הגישה לבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום נגד איאד בן עזאר דכור (59) מתרשיחא, בגין חבלה בכוונה מחמירה והפקרה.

על פי כתב האישום, בתאריך 15/10/17 בעקבות סכסוך מתמשך בין הנאשם וחמו על רקע היחסים עם אשתו, החליט הנאשם לפגוע בחמו באמצעות רכבו. הנאשם אשר ידע כי חמו מגיע בכל יום ראשון להתפלל בכנסייה בעיר תרשיחא, הגיע למקום כשהוא נוהג ברכבו והמתין בקרבת הכנסייה עד לסיום התפילה, ומשהבחין בחמו התחיל להתקרב אליו בנסיעה אטית.

ברגע שחמו התקדם במסלול הליכתו והתחיל לחצות את הכביש, הגביר הנאשם את מהירות נסיעתו ונהג לעבר המתלונן במהירות גבוהה מאוד, הסיט את רכבו ופגע בו עם חזית הרכב. כתוצאה מהפגיעה חמו הועף באוויר, נחבט בשמשת הרכב ולאחר מכן נפל על הארץ. הנאשם לא עצר במקום כדי לעמוד על תוצאות התאונה, עזב את המקום ולא הזעיק עזרה.

קראו גם:  אישום: הציתו חנות טלפונים כאשר ילד בן 12 היה בפנים

כתוצאה ממעשיו של הנאשם נחבל חמו ונגרמו לו דימומים במוח, שברים בצלעות ופגיעות נוספות. הפצוע הובהל לביה"ח ואושפז במחלקה לטיפול נמרץ, שם הורדם והונשם.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשת המעצר כתבה עו"ד ענאן ג'אנם כי "מעשיו של המשיב מקימים חזקה כי קיים יסוד סביר לחשש שהמשיב יסכן במעשיו את המתלונן בפרט ואת הציבור בכללותו, המשיב, בשל הסכסוך הקיים בינו לבין המתלונן בחר לפגוע בו עם רכבו ואף המתין לו זמן לא מועט עד שיצא מהכנסייה. במטרה לפגוע בו עם רכבו".

תמונת ארכיון

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן