חדשות הארץמבזקיםצבא וביטחוןרצועת עזה

כוחות הביטחון סיכלו הברחת ענק של אלפי זוגות כפפות ירי לחמאס

כוחות הביטחון סיכלו אמש (ראשון) הברחת ענק של אלפי זוגות כפפות ירי צבאיות שהיו בדרכן לרצועת עזה ולארגון הטרור חמאס. הפעילות בוצעה על ידי רשות המעברים במשרד הביטחון, יחד עם נציגי מנהלת התיאום והקישור לעזה במתפ”ש.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מנהל מעבר כרם שלום ברשות המעברים, עמי שקד, שיבח את פעילות הבודקים במעבר: “ניסיונות ההברחה של ציוד צבאי בכניסה לעזה הינם חלק ממלחמה יומיומית שמרביתה נעלמת מעין הציבור ומתבצעת על ידי הבודקים הטובים ביותר. אנו ממשיכים  במאבק בהברחות בכל עת, על מנת לוודא שלעזה נכנסת רק סחורה שתואמה ואושרה מבעוד מועד ושאינה מסייעת לגורמי הטרור.

ראש מנהלת התיאום והקישור (מת”ק) לעזה, אלוף משנה פארס עטילה, אמר: “ארגון הטרור חמאס מנסה שוב ושוב לנצל את המדיניות האזרחית הישראלית למען מטרות הטרור שהוא מקדם על חשבון האוכלוסייה האזרחית ברצועת עזה. אנחנו נמשיך לסכל ולמנוע את ניצול המדיניות האזרחית למטרות טרור ולצרכיי ארגון הטרור חמאס.”

כוחות הביטחון סיכלו הברחת ענק של אלפי זוגות כפפות ירי לחמאס
צילום: דוברות והסברה במשרד הביטחון

 

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!