מבזקיםצבא וביטחוןרצועת עזה

נתפסה משאית נעלי הבית לעזה שהכילה אלפי נעליים צבאיות לחמאס

הבודקים הביטחוניים של רשות המעברים במעבר כרם שלום, יחד עם נציגי מת״ק עזה במתפ״ש, עצרו הבוקר (ראשון) לבדיקה משאית ישראלית, נושאת משלוח גדול של נעלי בית”לרצועת עזה, לאחר שזו עוררה את חשדםבבדיקת המשלוח התגלה ניסיון הברחה של אלפי נעליים צבאיות מקצועיות, שיועדו על-פי החשד ל’נוחבא’ מהזרוע הצבאית של ארגון הטרור, חמאס, וגם לכוחות אחרים ברצועההנעליים הצבאיות הוסלקו בתוך נעלי פוך ופרווה, שלמעשה נתפרו עליהן. כאשר הבודקים הביטחוניים קרעו את נעלי הבית התמימות כביכול, שעליהן דמויות אימוג’י, הם מצאו בפנים נעליים צבאיות מקצועיות, ועוד במגוון צבעים: שחור, חום, מנומר מדבר ומנומר ג’ונגל .המשאית על כל תכולתה הוחרמה והועברה לטיפול הצוות המיוחד למאבק בהברחות, המשותף למתפש, שבכ, משטרת ישראל, המכס ורשות המעברים במשרד הביטחון.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

 

מנהל מעבר כרם שלום ברשות המעברים, עמי שקד, שיבח את פעילות צוות הבודקים במעבר ”ניסיונות ההברחה כפי שנחשפו הבוקר, הינם חלק ממלחמה יומיומית שמרביתה נעלמת מעין הציבור ומתבצעת על ידי הטובים בבניה של המדינה. המבריחים השקיעו מאמץ ומחשבה בניסיון להערים על הבידוק במעבר, כשניסו לתפור את נעלי הבית על הנעליים הצבאיות. אני גאה בבודקים הביטחוניים, שפעלו בדיוק כפי שאנחנו מצפים מהם, החל מזיהוי המשאית החשודה ועד לנגיעה בסחורה וזיהוי ניסיון ההברחה. אנו ממשיכים במאבק בהברחות בכל עת, על מנת לוודא שלעזה נכנסת רק סחורה שתואמה ואושרה מבעוד מועד ושאינה מסייעת לגורמי הטרור

 

ראש מנהלת התיאום והקישור (מתק) לעזה, אלם פארס עטילה” :התפיסה שהתבצעה הבוקר במעבר כרם שלום מהווה ניסיון נוסף של ארגון הטרור חמאס לנצל לרעה את המדיניות האזרחית הישראלית כלפי תושבי הרצועה. נמשיך לעמוד על המשמר, על מנת לוודא כי הסחורות מגיעות לייעדן ולא זולגות למטרות טרור“.

נתפסה משאית נעלי הבית לעזה שהכילה אלפי נעליים צבאיות לחמאס
צילום: רשות המעברים במשרד הביטחון

 

 

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!