חדשות חוץמבזקים

טראמפ מחזיר בתגובה לקים: "מטורף, נעמיד אותו למבחן חסר תקדים"

חילופי האיומים בין המנהיגים נמשכים והמתיחות בין המדינות מגיעה לנקודת רתיחה. "קים ג'ונג און, מנהיגה של צפון קוריאה ללא ספק מטורף שלא אכפת לו להרעיב את בני עמו, אנחנו נעמיד אותו למבחן חסר תקדים" צייץ היום (שישי) נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ לאחר פחות מיממה שהמנהיג הצפון קוריאני הגיב לנאומו באו"ם וכינה אותו "חולה נפש".

"נאומו של דונלד טראמפ בעצרת הכללית של האו"ם הוא הכרזת המלחמה הפראית ביותר בהיסטוריה. התנהגותו של טראפ מוכיחה לי שאני בדרך הנכונה ואלך בדרך זו עד הסוף" אמר קים בטלוויזיה הממלכתית של צפון קוריאה והוסיף "אנחנו לא נרתעים מדבריו של טראמפ. הוא מפוחד ונובח כמו כלב בקום רם. הוא ישלם ביוקר על איומיו להשמיד אותנו. אנחנו נאלף את החולה נפש באש והוא ייאלץ להתמודד עם ההשלכות להן לא ציפה מעולם. טראמפ אינו ראוי לעמוד בתפקיד המנהיג העליון של המדינה, הוא נוכל וגנגסטר שמשחק באש." סיכם המנהיג הצפון קוריאני והבטיח כי ארצו תגיב באופן קשה.

קראו גם:  דובר צה"ל: "מרכבות האש" דוהרות קדימה:אוגדה 162 מציגה סוג חדש של תמרון&...

כזכור, נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ אמר מעל בימת העצרת הכללית של האו"ם כי "לארצות הברית כוח אדיר והרבה סבלנות, אך אם צפון קוריאה תמשיך בדרכה היא תאלץ את ארצות הברית להשמיד אותה כליל".

שר החוץ של צפון קוריאה רי יונג-הו הגיב לאחר הנאום של טראמפ ואמר כי "דבריו של טראמפ הם לא יותר מאשר נביחות כלב".

דבריו של קים פורסמו בכתב על ידי סוכנות הידיעות הרשמית בצפון קוריאה KCNA וחלקים מנאומו צוטטו בכל כלי התקשורת בעולם.

טראמפ מצייץ בטוייטר. "מטורף שלא אכפת לו להרעיב את בני עמו"

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ. "נעמיד את קים למבחן חסר תקדים"

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן