חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

"קרא לה לעזור לו עם המחשב והראה לה במחשב סרטים פורנוגרפיים"

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (שלישי) לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום כנגד בן 60 מיישוב בשפלה, בגין מעשה מגונה בנסיבות אינוס, מעשה סדום בקטינה בנסיבות אינוס ומעשה סדום בקטינה.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד שרה טל, בתקופה הרלוונטית הייתה המתלוננת קטינה בת 11 והתגוררה בשכנות לנאשם ביישוב בשפלה. לנאשם היה בית פרטי עם משק, שכולל חצר ובה מטע זיתים, פינת חי בה גידל בעלי חיים כגון סוסים, עזים ותרנגולות. בין השנים 2006 עד פברואר 2011, על בסיס יום יומי, המתלוננת נהגה להגיע לביתו של הנאשם, בשעות אחר הצהריים, כדי לשחק עם בעלי החיים במשק. לפני פברואר 2011, המתלוננת הפסיקה ללכת לביתו של הנאשם, זאת לאחר שחשפה את הפגיעות המיניות שביצע בה הנאשם בפני הוריה. לאחר זמן מה, הנאשם קרא למתלוננת, וזו אמרה לו שאם הוא יקרא לה שוב היא תספר להוריה ולמשטרה על מעשיו.

קראו גם:  המשטרה: זמן קצר לאחר הירי - שוטרי ימ"ר צפון עצרו את החשודים בניסיון ...

באחת מההזדמנויות, בשנת 2006, הגיעה המתלוננת לביתו של הנאשם. היא פנתה לנאשם ושאלה אותו על אופן הגעת בעלי חיים או ילדים לעולם. הנאשם, בתגובה, הדגים זאת על גופה וביצע בה מעשים מגונים. משלב זה ואילך, במהלך כל התקופה הרלוונטית, בכל הזדמנות בה נפגשו הנאשם והמתלוננת בבית הנאשם, על בסיס יום יומי, נגע הנאשם במתלוננת וביצע בה מעשי סדום ומעשים מגונים.

בחלק מהמקרים, הנאשם נהג להתקשר לטלפון הנייד של המתלוננת וביקש ממנה להגיע לביתו. כמו כן, הנאשם שלח לה הודעות SMS לטלפון הנייד שלה וכתב לה כי הוא מתגעגע אליה ורוצה לפגוש אותה. כמו כן, משהגיעה המתלוננת לבית הנאשם, היה אומר לה "התגעגעתי אלייך" , "אני רוצה לראות את הגוף שלך", "אני רוצה שנעשה את זה".

קראו גם:  חשד: מנהלת סירבה לאפשר לתלמידים לצאת ליום כייף והותקפה ע"י ההורים

בהמשך לכך, במספר רב של הזדמנויות, בתדירות יום יומית, הנאשם קרא למתלוננת להגיע למשק שבביתו, ומשהגיעה היה מבצע בה מעשי סדום ומעשים מגונים. בנוסף, בחלק מהמקרים, הנאשם הכניס את המתלוננת לביתו, קרא לה לעזור לו עם המחשב והראה לה במחשב סרטים פורנוגרפיים. לאחר מכן, לקח הנאשם את המתלוננת לחדר השינה שבביתו וביצע בה מעשי סדום ומעשים מגונים.

בשנת 2011, לאחר שהמתלוננת חשפה את מעשי הנאשם בפני הוריה, פגשה המתלוננת בנאשם באקראי ביישוב. הנאשם פנה אליה ואמר לה שלא כדאי לה לקיים יחסי מין עם מישהו שהיא לא אוהבת וכדאי לה להיזהר מכך. עוד אמר לה הנאשם "אני אוהב אותך, הרבה זמן לא ראיתי אותך, לא ראיתי לך, לא הצקתי לך, אני רוצה אותך".

קראו גם:  "אגרום לך לבכות דם": סייר משטרה מואשם בהטרדה ואיומים על בת זוגו לשעבר

בבקשת המעצר כתבה עו"ד טל כי "…המשיב מסכן את ביטחון הציבור בכלל ואת ביטחונם של קטינים בפרט. המשיב ביצע את המעשים במשך תקופה ממושכת של 4 שנים, על בסיס יום יומי, ניצל את מצבה של הקטינה, בגילאים 11-15 ואת רצונה לשחק עם בעלי החיים במשק של המשיב, ניצל את תמימותה וקטינותה וזאת כדי לבצע בה את זממו ולנצל אותה ככלי לסיפוקו המיני."

אילוסטרציה | קרדיט: pixabay

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן