חדשות הארץמבזקיםפוליטי / מדיני

השר אריאל: "הכל שלנו. מהירדן לים תהיה מדינה אחת – ישראל"

שר החקלאות, אורי אריאל (הבית היהודי) השתתף היום (שלישי) בועידת האיחוד הלאומי שדנה על התכנית המדינית ואמר כי "תכנית ההכרעה היא תכנית חשובה בעיקר במובן התודעתי. כי לא די שיש חצי מיליון מתיישבים ויהיו בעתיד בעזרת ה׳ מיליון, אלא להגיע להכרת הצדק ולהגיד לראש הממשלה אין ולא תהיה שתי מדינות בין הירדן לים. מהירדן לים תהיה מדינה אחת – ישראל. הכל שלנו כי זו נחלת אבותינו. מי לא מבין מה זה חברון מקום קבורת אבותינו ואימותינו."

"אדוני ראש הממשלה, המבחן הוא בביצוע ובתודעה. האמירה שלך של שתי מדינות פוגעת בצדקת הדרך ואנחנו באיחוד הלאומי נוביל קו אמיתי וברור של מדינת ישראל. מצעד האיוולת של הקמת מדינת חמאס לצד מדינת ישראל חייב להיפסק" אמר השר אריאל.

קראו גם:  ראשי שדולות א״י וחומש לנשיאת העליון: מנעי מחטף משפטי ערב הבחירות

בהקשר לפסקת בג״צ על חוק הגיוס אמר השר אריאל, "אני מבקש לומר את הפסוק "השיבה שופטנו כבראשונה ויועצנו כבתחילה". מכובדי שופטי העליון, אנחנו מכבדים אתכם אבל כשאתם לא מכבדים את עצמכם הציבור לא יכבד אתכם. הכנסת תחוקק פעם נוספת את חוק הגיוס אלא שהפעם עם פסקת ההתגברות שלא תאפשר לבג״צ לפסול את החוק."

על העניין הפוליטי מול הבית היהודי אמר השר אריאל: "אנחנו באיחוד הלאומי ניאבק לאחדות ונעשה ככל שנוכל לאחדות והצלחה שתשפיע על עם ישראל וארץ ישראל.
אנחנו רואים באחדות ערך שגם יכולה להביא להישגים פוליטיים הרבה יותר גדולים ולכן אני קורא לשר בנט – אל תפגע באחדות המחנה."

קראו גם:  חשד לאיום על חיי ראש הממשלה: "רוצח אותך היום עם רובה צלפים"
ועידת האיחוד הלאומי

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן