חדשות הארץמבזקיםצבא וביטחון

פיקדון 2000: אלפים מימשו את כספי הפיקדון, אתם כבר בדקתם ?

בהנחיית שר הביטחון, אביגדור ליברמן, יצא משרד הביטחון בשבוע שעבר למהלך "פקדון 2,000" הקורא לחיילים משוחררים שהתגייסו מה-1.1.1992 עד ליום 31.12.2000 לבוא ולממש את יתרות הכספים העומדים לרשותם בחשבון הפיקדון האישי, שנפתח בעבורם עם סיום שירותם הצבאי או השרות הלאומי.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

עד עתה, כשבוע מאז שעלה השירות לאתר האגף והקרן לחיילים משוחררים שבמשרד הביטחון, נכנסו למעלה מ- 340,000 איש לבדוק את זכאותם. כ-2,105 כבר משכו את יתרת כספי פיקדון בהיקף של כ- 8.3 מיליון ₪, מתוך כ-110 מיליון ₪, פיקדונות שלא מומשו ומצויים בקופת המדינה.

במסגרת המהלך שמוביל משרד הביטחון, כל זכאי שתמצא לזכותו יתרת כסף בפיקדון, יוכל באמצעות הטופס באתר של האגף והקרן לחיילים משוחררים, לגשת לכל אחד מסניפי בנק לאומי או פועלים ולמשוך את הכסף, גם אם חשבונו מתנהל היום בבנק אחר. מידע באשר לזכאים למימוש "פיקדון 2000״ מפורסם באתר האגף והקרן לחיילים משוחררים במשרד הביטחון.

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!