מבזקים
מחאת הנכים: כביש 2 לדרום נחסם לתנועה ממחלף הסירה למחלף גלילות
כביש 2 לדרום נחסם לתנועה ממחלף הסירה למחלף גלילות בעקבות מחאת הנכים. מאגף התנועה במשטרת ישראל נמסר כי קיימים כרגע עומסי תנועה ממחלף פולג. מומלץ לנהגים לנסוע בדרכים חלופיות.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/09/WhatsApp-Image-2017-09-04-at-09.10.35-500x370.jpeg?resize=500%2C370)
כביש 2 לדרום נחסם לתנועה ממחלף הסירה למחלף גלילות בעקבות מחאת הנכים. מאגף התנועה במשטרת ישראל נמסר כי קיימים כרגע עומסי תנועה ממחלף פולג. מומלץ לנהגים לנסוע בדרכים חלופיות.