נער כבן 14 נפצע באורח בינוני לאחר שנפל מקלנועית ביער שרשרת סמוך לכביש 25. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשהוא סובל מחבלה בבטן.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/08/WhatsApp-Image-2017-08-08-at-15.53.35-375x500.jpeg?resize=375%2C500)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/08/WhatsApp-Image-2017-08-08-at-16.13.41-1-500x281.jpeg?resize=500%2C281)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/08/WhatsApp-Image-2017-08-08-at-16.13.41-500x281.jpeg?resize=500%2C281)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/08/WhatsApp-Image-2017-08-08-at-16.13.42-500x276.jpeg?resize=500%2C276)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/08/WhatsApp-Image-2017-08-08-at-16.13.44-500x281.jpeg?resize=500%2C281)
נער כבן 14 נפצע באורח בינוני לאחר שנפל מקלנועית ביער שרשרת סמוך לכביש 25. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשהוא סובל מחבלה בבטן.