מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום: בני זוג מחיפה שדדו את שכנם, רצחו אותו והציתו את הדירה

פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר (שלישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד תאמר חוג'יראת בן 27 מחיפה ונגד קארין סמנודי תושבת תל אביב בת 25 בגין רצח, שוד, הצתה ושיבוש מהלכי משפט.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד עינבל ברנסון עולה כי המנוח יורי בוגוזמוב ז"ל, בן 56 ובני זוג התגוררו בשכנות באותו בניין ברחוב סירקין 5 בחיפה .
הנאשמים שלא עבדו למחייתם, ביקשו במספר הזדמנויות מהמנוח כספים והוא מסר להם. מספר ימים לפני האירוע ( 3.7.17 ) ביקשו הנאשמים מהמנוח שייתן להם כסף. הנאשמים התלוו אל המנוח, שמשך סכום של 2,000 ₪ ממכשיר כספומט בבנק הפועלים ברחוב הנביאים 18 בחיפה, ומסר להם חלק ממנו.

קראו גם:  משרד הבריאות השמיד בשר במסעדת "רותם אוכל ביתי" בקריית גת

עוד עולה כי ביום האירוע (10.7.17) בסביבות השעה 06:30, החליטו הנאשמים לחזור שוב ולבקש מהמנוח כסף. הנאשם, נטל עמו סכין מטבח, ועלו יחדיו במדרגות ונכנסו לדירתו של המנוח. מיד לאחר מכן הנאשמת נעלה את הדלת.
הנאשם, דרש מהמנוח שייתן להם כסף, משסירב המנוח , הוציא הנאשם סכין, הצמידה לצווארו של המנוח, ואיים עליו באמצעותה שימסור להם את כרטיס האשראי שלו.

המנוח הצביע על מיקומו של כרטיס האשראי והנאשמת יצאה מהדירה על מנת למשוך באמצעותו כספים. במהלך האירוע, דקר הנאשם למוות את המנוח.

בהמשך, מששבה הנאשמת לדירה, ולאחר שביצעה מספר ניסיונות למשוך כסף מחשבונו של המנוח, אולם ללא הצלחה. חיטטו השניים בחפציו של המנוח פרק זמן ממושך בחיפוש אחר כסף. הנאשמת מצאה שקית ובה מטבעות בסך 23 ש"ח, אותם גנבו הנאשמים. ובהמשך, בנוכחותה ובידיעתה של הנאשמת הצית הנאשם את הדירה והשניים נמלטו ממנה.

קראו גם:  אושר: תביעת פיצויים ממפיצי פרטים של נפגע ביממה שלאחר האירוע

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

זירת אירוע | אילוסטרציה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן