מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: טירן זזן דקר למוות את משה (קיקו) אשכנזי במסיבת טבע

פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד טירן זזן בן 21 תושב קרית אתא בגין הריגה, חבלה בנסיבות מחמירות, פציעה בנסיבות מחמירות, החזקת סכין שלא כדין ואיומים.

מעובדות כתב האישום עולה כי בין הנאשם לבין משה (קיקו) אשכנזי –המנוח, בן 23 , קיימת היכרות מוקדמת, על רקע שהייה משותפת במסיבות הנערכות באתרי טבע שונים בארץ.

מספר שבועות לפני האירוע נתגלע סכסוך בין הנאשם לבין המנוח, על רקע חוב כספי, שלטענת הנאשם חייב לו המנוח. בהמשך לסכסוך, איים הנאשם על המנוח, בהזדמנויות שונות, בפגיעה שלא כדין בגופו, בכוונה להפחידו.

ביום 24/06/17, החל משעות הבוקר, התקיימה מסיבת טבע ביער אליקים, אליה הגיעו הנאשם והמנוח יחד עם אחרים ,שבמהלך המסיבה דרש הנאשם מהמנוח את תשלום החוב, ומשהשיב לו המנוח כי לא ייתן לו כסף, איים עליו הנאשם כי לא יעזוב את המקום מבלי לקבל את הכסף.

קראו גם:  המשטרה: פעילות מבצעית מוגברת ברמלה ולוד - שוטרי תחנת רמלה עצרו שלושה...

עוד עולה כי בהמשך התרחקו הנאשם וחברו הקטין מהמנוח, והחלו לשוחח ביניהם. מיד לאחר מכן, הגיע המנוח בריצה למקום בו עמדו. כשהוא אוחז בבקבוק זכוכית בידו, והכה את הנאשם בראשו באמצעות בקבוק הזכוכית. לנאשם לא נגרמה כל חבלה כתוצאה מכך.

הנאשם, המנוח והקטין החלו להתקוטט ביניהם, ובשלב זה שלף הנאשם את הסכין ודקר בעוצמה את המנוח, דקירה אחת, בעומק של 10-12 ס"מ, בבטנו .

זמן קצר לאחר מכן, התמוטט המנוח על האדמה. הנאשם והמנוח פונו ברכבים על ידי באי המסיבה, לכביש סמוך לתחנת הדלק סונול בצומת אליקים. במהלך הפינוי ברכב נפטר המנוח כתוצאה מאיבוד דם ופגיעה בכלי דם ראשיים.

נציין כי במקביל הוגש גם כתב אישום ובקשת מעצר נגד קטין, תושב בית שאן המעורב באירוע בגין ביצוע עבירות של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות והחזקת סכין שלא כדין. הפרקליטות ביקשה להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

קראו גם:  אישום: תקף ודקר נהג אחר - בשל ויכוח בכביש
אילוסטרציה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן