בית מבזקים אישום: תקף וביצע מעשה מגונה בכוח באישה שעצרה לו טרמפ

אישום: תקף וביצע מעשה מגונה בכוח באישה שעצרה לו טרמפ

פרקליטות מחוז מרכז הגישה אתמול (חמישי) לבית משפט השלום בכפר סבא כתב אישום נגד מרדכי ישר, בן 25 מתל אביב, בגין ביצוע מעשה מגונה בכוח ותקיפה.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד לונה הלון, בתאריך 26.2.17 בסמוך לשעה 1:00 בלילה עמד רכבה של המתלוננת ברמזור אדום בצומת רעננה. באותה עת ניגש אליה הנאשם וביקש ממנה להסיע אותו לכיוון הוד השרון והמתלוננת הסכימה. במהלך הנסיעה, שכנע הנאשם את המתלוננת כי בידו שיטה שתצליח לגמול אותה מעישון.

לצורך הטיפול, הורה הנאשם למתלוננת לעצור את רכבה בצד הדרך, אז לקח את מפתח הרכב מן המתג ונעל אותו מבפנים וכן לקח מידיה את הטלפון הסלולרי שהיה ברשותה- הכל בתואנה שמדובר בחלק מהטיפול. לאחר מכן, ביקש ממנה הנאשם להוריד את הסוודר והצעיף שלבשה, והמתלוננת סירבה. בהמשך, שכנע אותה הנאשם לעשן מספר רב של סיגריות ברצף תוך שחלונות הרכב סגורים ובשלב מסוים הנאשם אחז בחוזקה בגרונה של המתלוננת והנחה אותה לבלוע עשן. לאחר בליעת העשן חשה המתלוננת ערפול וחולשה בגופה ואמרה לנאשם כי היא מבקשת לשוב לביתה.

בהמשך, ביצע הנאשם במתלוננת מעשים מגונים בעודו מנצל את חולשתה הגופנית ומפעיל כח, ותוך הפעלת לחצים עליה וחרף בקשותיה החוזרות ונשנות שיחדל ממעשיו, ותחנוניה שיניח לה לחזור הביתה לבן זוגה וילדיה.

בבקשת המעצר נכתב כי: "מעשיו של המשיב מקימים חשש לסיכון ביטחון ציבור הנשים בכללו… מעשיו של המשיב, אשר איתר קורבן מזדמן, וביצע בה מעשים מגונים תוך הפעלת כוח, מצביעים על תעוזה והיעדר מורא מהחוק, ולפיכך על מסוכנותו לציבור."

אילוסטרציה | קרדיט: Pexels