העולם הערבימבזקים

מטיף מוסלמי: “אנחנו אומה שאיננה יודעת קרוא וכתוב”

צפו בדרשה קצת שונה ממה שאנו רגילים לשמוע ולראות במסגדים של מטיף מוסלמי המטיח ביקורת בבני עמו.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

היכן הידע וההשכלה שלכם ? היום, יא מוסלמים. היום המוסלמים חיים בתקופה שבה כל מה שהם לובשים, מכף רגל ועד ראש נוצר על ידי אחרים. הכיפה הזאת נוצרה בניו זילנד, המשקפיים הללו – באוסטרליה והמיקרופון הזה נוצר באמריקה. והשעון הזה הוא תוצרת שוויץ, ונעליי הן תוצרת איטליה. הצמר של הגלימה שלי מקורו בבריטניה. אין לנו שום דבר משלנו, אחיי.

מדוע אתם מרימים את ידיכם בתפילה ומבקשים מאללה להבטיח “ניצחון לאסלאם ולמוסלמים”? ניצחון על מי בדיוק?? מדוע שתנצחו בדיוק? אללה מדבר על “מעשים רעים מתוך בורות”? כ-30% מהמוסלמים אינם יודעים קרוא וכתוב. אנחנו לא יכולים להיות גאים אפילו לא באוניברסיטה אחת בעולם המוסלמי על שיצרה “ראשים” שיניעו את העולם קדימה.

אנחנו אומה שאיננה יודעת קרוא וכתוב. היום הוא היום הראשון בשנה החדשה. עם כל הכבוד האם מישהו קרא ולו ספר אחד בשנה שחלפה? אנחנו לא קוראים. אנחנו לא מלמדים את נשותינו לקרוא. גם הבנים שלנו לא קוראים. הערבים קוראים בממוצע 0.79 ספרים בשנה זה שלושת רבעי ספר בשנה. בעוד שביפן הם קוראים 80 ספרים בשנתיים. אז איך אנחנו יכולים לצפות? להיות כמו היפנים, איך אני יכול לצפות שנהיה כמו האמריקנים? שלמדו לקרוא ולתכנן את חייהם כמו שצריך? אנחנו לעומת זאת, חיים את חיינו איך שבא על פי קריזות ורגשות.

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!