חדשות הארץמבזקיםתנועה ותחבורה

לא פיקחו כראוי על משקל העמסת המשאית וחטפו קנס 50,000 ש”ח

קנס של 50,000 שקלים והשבתת המשאית ל 120 ימים לבעלי החברה ומנהלה, על כך שלא פיקחו כראוי על משקל העמסת המשאית בטרם עלתה לכביש לנסיעה. נהג המשאית נפסל בפועל ל-3 חודשים ועוד חצי שנה על תנאי למשך שלוש שנים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

כך קבע השבוע (ראשון) בית משפט השלום לתעבורה בחדרה, כנגד נהג משאית ובעלי החברה. לפני כחודש ביצעה המשטרה בשיתוף פעולה עם משרד התחבורה, אכיפה כנגד רכבים כבדים בדגש על שקילת משאיות ומטעניהם, במטרה לאתר מטענים ומשקלים חורגים המהווים סיכון חיים בזמן הנסיעה לציבור משתמשי הדרך.

במהלך הפעילות שהתבצעה על כביש 6 סמוך למחלף באקה אל-גרבייה, עצרו השוטרים נהג משאית בן 29 תושב באקה לבדיקת הרכב ומסמכים.

השוטרים ובוחנים של משרד התחבורה ביצעו שקילה למשאית שהובילה מטען בגרור המחובר אליה ואז התברר שהמשאית חורגת ממשקלה המותר בכ-41% קרי כ-13 טון מעל המותר.

מטען המשאית שהובל בגרור המחובר אליה נשקל אף הוא ונמצא כי חורג בכ 17 טון מעל המותר קרי חריגה של כ 65%.

לאחר עיון בתיק ובחומר הראיות, יחידת תביעות התעבורה במשטרת ישראל, הגישה התביעה וכתב אישום חמור כנגד הנהג, בעלי המשאית ובעלי החברה מתוקף אחריות שילוחית.

כאמור ביום ראשון השבוע קיבל בית המשפט את בקשת המשטרה והטיל על הנהג פסילת רישיון נהיגה למשך 3 חודשים ועוד חצי שנה על תנאי למשך שלוש שנים.

כנגד החברה ובעלי המשאית הוטל קנס כספי בסך 50,000 שקלים וכן פסילת המשאית והגרור למשך 120 ימים בגין חריגת משקל מתוקף אחריות שילוחית.

לא פיקחו כראוי על משקל העמסת המשאית וחטפו קנס 50,000 ש”ח
תמונת ארכיון

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!