חדשות הארץמבזקים

איתי סנקר ומשה בן נתן הורשעו בקשירת קשר וחבלה בנסיבות מחמירות

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע הבוקר (רביעי) את איתי סנקר ומשה בן נתן וגזר עליהם חודשי מאסר בפועל. בנוסף, גזר על הנאשמים פיצוי לעד המדינה, שהינו נפגע העבירה בתיק זה, בסך 30 אלף שקלים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי כתב האישום המתוקן, בו הודו הנאשמים במסגרת הסדר טיעון, בין הנאשמים לעד המדינה היכרות מוקדמת. טרם ה- 14.8.15 קשרו הנאשמים קשר לפגוע בעד המדינה. ב- 14.8.15, בסמוך לשעה 10:00, הגיעו הנאשמים עם כלי רכב לחניית פארק הסמוך למקום מגוריו של העד בבת ים, והמתינו להגעתו למקום, כשהם חמושים באקדחים. בהמשך ירד העד עם חברו לפארק. כאשר הבחינו הנאשמים בעד, רצו לכיוונו וירו לעברו מספר יריות בכוונה לפגוע בו וזה החל להימלט מהמקום. סמוך לאחר מכן, השליכו הנאשמים את אחד האקדחים, נכנסו לרכב ונמלטו מממנו בנסיעה לכיוון מזרח. כתוצאה מירי הנאשמים לעברו, חדר קליע לידו הימנית של העד, ונגרם לו שבר. הוא נותח ואושפז למשך שלושה ימים בבית חולים.

השיקולים להגעה להסדר בתיק זה הינם העובדה שפגיעתו של העד הייתה מינורית והפיצוי שהוא מקבל בגינה, העובדה שמדובר בתיק עם ראיות נסיבתיות והערות בית המשפט באשר לרף הענישה הראוי בנסיבות התיק.

יצוין כי הנאשמים בחרו להודות בטרם העד העיד כנפגע עבירה וכי הוא היה אמור להיות העד הבא בתיק.

תמונת ארכיון

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!