מבזקיםפוליטי / מדיני

הזוכים בטקס דיפלומט השנה: קפריסין וניו זילנד

במרינה בהרצליה קיים היום (רביעי) מועדון השגרירים טקס דיפלומט השנה ובמסגרתו העניק אותות הצטיינות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בטקס ראשון מסוגו הוענקו הערב אותות הצטיינות לשגרירת קפריסין בישראל, הגברת סלינה שמבוס, המשרתת בישראל מאוגוסט 2015. שמבוס נחשבת לשגרירה פעילה מאד שהעשייה הבלתי פוסקת שלה מוערכת מאד בקרב הקהילה הדיפלומטית ובקרב משרד החוץ וגורמי ממשל. אות הצטיינות נוסף הוענק לקונסול הכבוד של ניו זילנד, מר גד פרופר, המכהן גם כיו”ר לשכת המסחר ישראל אירופה (ויו”ר אסם) והידוע בפעילותו הדיפלומטית יוצאת הדופן לאורך השנים. את האותות העניק השגריר יצחק אלדן, נשיא מועדון השגרירים.

את הטקס שהתקיים במרינה בהרצליה אירחו עיריית הרצליה והחברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה. הטקס התקיים במעמד כ-30 שגרירים ודיפלומטים מרחבי העולם, קונסולי כבוד, ראש העיר הרצליה, יו”ר החברה העירונית לפיתוח תיירות בהרצליה ובכירי המשק.

הזוכים בטקס דיפלומט השנה: קפריסין וניו זילנד
קרדיט צילום: לירון אלמוג
בתמונה מימין לשמאל: ראש העיר הרצליה משה פדלון, קונסול הכבוד של ניו זילנד-מר גד פרופר, שגרירת קפריסין בישראל, הגברת סלינה שמבוס, השגריר יצחק אלדן- נשיא מועדון השגרירים ויו”ר החברה העירונית לפיתוח תיירות בהרצליה יונתן יעקובוביץ.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!