מבזקיםצבא וביטחון

שר הביטחון: "בלתי נסבל בעיניי שקצין בצה"ל חי תחת איומים"

שר הביטחון אביגדור ליברמן פגש היום בלשכתו את ראש מדור בני ישיבות בבסיס מיטב של צה"ל, רב-סרן יעקב ראשי. שר הביטחון ליברמן ביקש לחזק את ידיו של רס"ן ראשי, שהוא ומשפחתו סופגים בשנה האחרונה התנכלויות קשות מצד גורמים קיצוניים בעדה החרדית, המתנגדים לגיוס בני ישיבות לצה"ל. רק בימים האחרונים נשלחה לביתו של רס"ן ראשי מעטפה חשודה, עליה נכתבה המילה "נקמה" ונמצאו בה חוטים.

במהלך הפגישה סיפר רס"ן ראשי לשר הביטחון ליברמן על ההתנכלויות, ההפגנות והאיומים שהוא ומשפחתו חווים לאורך כל שעות היממה, ועל התמודדותו עם התופעה הקשה.

שר הביטחון ליברמן אמר לרס"ן ראשי: "אני מבקש לחזק אותך ואת משפחתך ולהעניק לך גיבוי בפעילותך. אתה מבצע משימה חשובה מאוד, ויש לי את מלוא ההערכה למאמצים שאתה עושה ולהקרבה הנדרשת ממך נוכח מה שאתה ומשפחתך חווים. אנו עומדים לרשותך ולרשות משפחתך ככל שתזדקקו, ואני מתכוון לפעול בנושא מול שרת המשפטים והשר לביטחון פנים, כדי להיאבק מבחינה חוקית במקרים הללו. בלתי נסבל בעיניי שקצין בצה"ל חי תחת איומים מצד גורם כלשהו. אנחנו חייבים לטפל ביד קשה בפורעים הללו ובמי ששולח אותם, ולא להרפות עד אשר יישבו מאחורי סורג ובריח".

שר הביטחון: "בלתי נסבל בעיניי שקצין בצה"ל חי תחת איומים"
ארכיון | צילום: דנה שרגא, משרד הביטחון
Back to top button