מבזקיםתנועה ותחבורה
שינויים בהסדרי התנועה בחיפה בעקבות ביקורו של ראש ממשלת הודו
מחר (חמישי) צפויים שינויים בהסדרי התנועה בחיפה עקב ביקורו של ראש ממשלת הודו בעיר. בין השעות 10:00 ל- 12:00, צפויים להיחסם לסירוגין הצירים הבאים: דוקטור עפרון, העלייה השנייה (בין הצמתים: עפרון לכיכר חיל הים), רח' חיל הים (מהכיכר ועד צומת דולפין).
בסיום ליווי השיירה, ייפתחו הצירים הללו לתנועת כלי רכב. בשעות אילו, בין 10:00 ל – 12:00 לערך, תסגר לתנועה דרך יפו מצומת בן גוריון עד צומת דולפין ותהיה חסימה שתימשך כשעתיים בצומת עצמאות / בן גוריון והפניית התנועה למגינים. הכיוון השני יהיה חסום רק בין השעות 10:15 עד 10:35 לערך.
במועד זה המשטרה ממליצה לציבור הנהגים שלא לעשות שימוש בצירים הללו אלא בדרכים חלופיות, כגון: המנהרות, נחל גיבורים, חורב ופרויד.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/07/49494-300x150.jpg?resize=300%2C150)