מבזקיםצרכנות

החופשה המושלמת: בית מלון בבטן האדמה

טרנד התופס תאוצה בתחום המלונאות מציע להתארח בתוך מערה. מערות מלון פזורות במדינות שונות וזוכות לביקורות מושלמות מהאורחים, הן מספקות אירוח מפנק בתמורה למחיר שנע מאזור ה-100 שקלים לחלל זוגי ועד אלפי שקלים ללילה אחד.

לדברי איל סגל, מאתר השוואת המלונות הוטלס קומביינד, בדרך כלל מלון מערה יהיה ללא חלונות ואור טבעי וללא אפשרות קליטה לטלפון הנייד, מה שיכול להועיל למי שרוצה להבטיח שהחצי השני שלו יתנתק מהצצות במכשיר ויתמקד רק בו ואולי זו אחת הסיבות שהטרנד נפוץ בקרב זוגות. חלק מהחדרים נמצאים בעומק של יותר מ-200 מטר מתחת לפני הקרקע וללא תשתיות, לכן נצרכים כמו מים לשתייה ורחצה מועברים לחדר על ידי צוות המלון. מקובל להשאיר את קירות חדרי האירוח חשופים במראה אבן טבעית כדי להגביר את התחושות ששהות במערה מייצרת, אך הריהוט בחדרים נוטה לרמת עיצוב גבוהה המאפשר ליהנות משקט ושלווה מוחלטת.

מבדיקת מחירים וריכוז חוות דעת של אורחים שביצע אתר הוטלס קומביינד עולה שיותר מ- 1,500 אורחים נתנו ציון ממוצע של 9.9 למערה סקסטנטיו הממוקמת בסמוך לעיירה מאטרה בדרום איטליה. המלון כולל 18 מערות שהיו מיושבות במשך יותר מ- 2,500 שנים. בהקמת המלון לא בוצעו שינויים במתווה המערות המקורי ונוסף עיצוב מינימלי כדי לא לפגוע בחלל המקורי. תוספות העיצוב הקלות והמפוארות כוללות נרות השוכבים בין הסלעים, אחים מחממים ואמבטיות חרס מקרמיקה. המחיר ללילה זוגי בחודשי הקיץ הוא 2228 שקל.

Save on your hotel - www.hotelscombined.com
Save on your hotel - www.hotelscombined.com


מאות האורחים שביקרו במלון אזורה סוויטס באנטליה טורקיה נתנו לו דרוג מושלם של ציון 10. המתארחים במערה יכולים לאסוף מצוות המלון אופניים לטובת טיול טבע באזור, פעילויות נוספות בסביבה הם טרקים ורכיבת סוסים. כל המערות כוללות מיני בר וחדר אמבטיה פרטי, חימום ונעלי בית. מחיר המערות מפתיע ביחס לטרנד שנחשב ליוקרתי ועלות חדר זוגי היא 179 שקל ללילה.
על אותו שטח גיאוגרפי פועל גם מלון היידן קייב שזכה לציון 9.7 , המלון מציע שרותי הסעות מנמל התעופה למערה ובחזרה. המלון כולל מסעדה במקום כדי שהמבקרים לא יצטרכו לפנות לעיירה כדי לאכול. גם כאן המחיר הטורקי מוזל ביחס לטרנד ועומד על 125 שקל ללילה זוגי.

בצרפת מוצעת מערה ברמת אירוח של 4 כוכבים, מלון המערה רוצ'ס כולל 14 חדרים החצובים בצוק עוד מהמאה ה -18. אורחים שיצאו לאוויר הפתוח יפגשו במסלול גולף ונופים מרשימים. המערה מנוהלת על ידי מנזר סמוך ומפעילה מסעדה המגישה מנות מסורתיות למקום אך נועזות שהוכנו על ידי שף. המלון קיבל מהאורחים ציון 8 והעלות ללילה זוגי היא 915 שקל.

להשוואת מחירים והצעות לנופש לחצו כאן

החופשה המושלמת: בית מלון בבטן האדמההחופשה המושלמת: בית מלון בבטן האדמה

Back to top button