מבזקיםמשפטי/פלילי
אם ובתה נדקרו בטייבה – מצבן קשה וקל
במהלך הבוקר (ראשון) פונו אל בית החולים מאיר בכפר סבא אם בת 59 ובתה בת ה-33 לאחר שנדקרו. מצבן מוגדר קשה וקל. משטרת ישראל פתחה בחקירת נסיבות האירוע ובפעילות לאיתור בן משפחה החשוד במעשה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/07/להלה-300x159.jpg?resize=300%2C159)
במהלך הבוקר (ראשון) פונו אל בית החולים מאיר בכפר סבא אם בת 59 ובתה בת ה-33 לאחר שנדקרו. מצבן מוגדר קשה וקל. משטרת ישראל פתחה בחקירת נסיבות האירוע ובפעילות לאיתור בן משפחה החשוד במעשה.