מבזקיםתאונות דרכים
אישה בת 38 נפצעה בינוני בתאונה בכפר כנא
בכניסה לכפר כנא נפצעה לפני זמן קצר (שישי) אישה כבת 38 בתאונת דרכים בין 2 כלי רכב. צוות מגן דוד אדום טיפל בה ופינה אותה לבית החולים פוריה כשהיא מוגדרת במצב בינוני, עם חבלות בבטן ובחזה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/06/םערםעםכ-300x201.jpeg?resize=300%2C201)
בכניסה לכפר כנא נפצעה לפני זמן קצר (שישי) אישה כבת 38 בתאונת דרכים בין 2 כלי רכב. צוות מגן דוד אדום טיפל בה ופינה אותה לבית החולים פוריה כשהיא מוגדרת במצב בינוני, עם חבלות בבטן ובחזה.