מבזקיםצבא וביטחון

מפקד בסיס חצרים: "חיל האוויר גדול ועוצמתי לאין שיעור"

היום (שלישי) התקיים טקס הענקת דרגות קצונה לבוגרי קורס טיס מחזור 174, בבסיס חיל האוויר בחצרים. הטקס נערך במעמד מפקד בסיס חצרים, תת-אלוף אבשלום עמוסי, מפקד בית הספר לטיסה, אלוף-משנה מ' ובנוכחות משפחות, חברים ואנשי חיל האוויר. הטקס מסכם שלוש שנות הכשרה לתפקיד הקצין, הכשרת טייס ולימודים לתואר אקדמי מטעם אוניברסיטת "בן-גוריון".

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

את כנפי הטיס יקבלו בוגרי הקורס ביום חמישי הקרוב, 29 ביוני 2017, ב"מסדר הכנפיים", במעמד נשיא המדינה, מר ראובן (רובי) ריבלין, ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, ראש המטה הכללי, רב-אלוף גדי איזנקוט ומפקד חיל האוויר, אלוף אמיר אשל.

מפקד בסיס חצרים, תת-אלוף אבשלום עמוסי אמר: "אנו מציינים בטקס זה יובל למלחמת ששת הימים, מלחמה שהיא קו פרשת המים בעוצמת חיל האוויר וצה"ל. חיל האוויר היום גדול ועוצמתי לאין שיעור – חשיבה נועזת, תכנון מדוקדק וחתירה למגע הינם ראשית הצירים בחשיבה המבצעית שלנו".

"הפרק הראשון בהכשרה שלכם מגיע היום לסיומו" אמר תת-אלוף עמוסי לקצינים והוסיף, "העשייה המבצעית של חיל האוויר מגוונת ורבה, משילוביות צמודה עם כוחות הקרקע ועד למשימות יירוט בחלל, מהגנה על גבולות המדינה ועד לפעילות חשאית בעומק. הרקיעו שחקים, שמרו על ארצנו האהובה, היו צנועים וענווים, עלו והצליחו"

בעוד כחודש יסיים אלוף-משנה מ', מפקד בית הספר לטיסה, את תפקידו. מ', אתה מסכם שנים רבות בבית הספר לטיסה, ממדריך ועד למפקד בית הספר. אני מבקש להודות לך על הדוגמה האישית ועל ההובלה".

 

מפקד בית הספר לטיסה, אלוף-משנה מ' נשא דברים במהלך הטקס וציין כי "הדרך להיות לוחם אווירי מן המניין עוד ארוכה, זרועת פסגות ואתגרים. ליוויתי אתכם בשנתיים האחרונות ואני מכיר אתכם היטב. אני סמוך ובטוח שבכל אחד ואחת מכם טמונים הכישרון והיכולת לצלוח את המסע. הבאנו אתכם עד הלום. מכאן זה תלוי בכם, בכוח הרצון שלכם ובאופק מבטכם, בכמה שתחלמו, תתאמצו ותגשימו.
מהיום אתם מסמלים משהו גדול מכם – החוד הלוחם של מדינת ישראל, קצינים ומפקדים בצבא ההגנה לישראל".

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!