מבזקיםמשפטי/פלילי

סוכלה הברחת טבק לישראל, 2 חשודים נעצרו

רשות המסים מנעה בשני מקרים שונים הברחת כ-4 טון טבק שהמס בגינו כ-1,850,000 ₪. במקרה הראשון, לפי החשד היבואן אדי גבי הצהיר על יבוא חלקי חילוף לרכב והסתיר ביניהם 2.4 טון טבק בשווי מס של 1.3 מיליון ש”ח ובמקרה השני, היבואן הפלסטיני מעזה הצהיר על יבוא כלי בית והסליק ביניהם 1.5 טון טבק בשווי מס של 550,000 ₪.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

היבואן, אדי גבי, בעליה של חברת אדי (א.ג) יבוא וסחר, נעצר בחשד להברחת 2.4 טון טבק. על פי בקשת המעצר, שהוגשה לבית משפט השלום בראשון לציון, מחלקת חקירות מכס ומע”מ ת”א בשיתוף יחידת בקרת יבוא ויצוא במכס חיפה מנהלות חקירה בחשד להברחת טבק תוך הגשת מסמכי יבוא כוזבים במטרה להתחמק מתשלום מס. בשבוע שעבר הוגשו למכס מסמכי שחרור ע”ש החברה של גבי, לפיהם הוצהר כי מדובר בייבוא מנועים משומשים לרכב, אך בבדיקה פיזית שנערכה במכולה על ידי בודקי המכס, התגלו 2.4 טון טבק אשר לא הוצהר עליו והוסלק בתוך חלקי החילוף.

בית משפט השלום בראשון לציון, כב’ השופט ארז נוריאלי, הורה על שחרור החשוד בתנאים מגבילים בהם ערבויות כספיות, צו עיכוב יציאה מהארץ ותנאים נוספים.

במקרה השני, עובדי המכס במעבר הגבול בניצנה סיכלו הברחה של 1.5 טון טבק לנרגילה (“מעסל”). במהלך שיקוף משאית שיועדה ליבואן פלסטיני מעזה, ושהוצהר לגביה כי מכילה כלי בית, זיהו בודקי המכס סחורה נוספת מעבר לכלי הבית. בבדיקה פיזית שנערכה למשאית נתפס 1.5 טון טבק לנרגילה שערך המסים כ-550,000 ₪.

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!