חדשות הארץמבזקיםצבא וביטחוןרצועת עזה

ח”כ זוהר:”מחובתנו לפעול בכל כוחנו להשבת החיילים מעזה”

ח”כ מיקי זוהר נועד היום בלשכתו עם הפרופ’ שמחה ורעייתו לאה גולדין בנושא המאבק להשבתם של סגן הדר גולדין וסמ”ר אורון שאול החיילים המצויים בשבי חמאס בעזה כבר 3 שנים. בתום הפגישה אמר ח”כ זוהר: “בשבועות האחרונים נפגשתי עם משפחת גולדין היקרה מספר פעמים. מחובתנו כמדינה אשר שלחה את חייליה לשדה הקרב לפעול בכל כוחנו להשבת החיילים החטופים המצויים בידי חמאס. לא יעלה על הדעת שבשעה שחיילינו מצויים בידי האויב המחבלים בכלא הישראלי יקבלו הטבות מפליגות. בכוונתי לקדם שורת צעדים בנושא ואעמוד לרשות המשפחה היקרה והמיוחדת הזו בכל עת”.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

משפחת גולדין מסרה: “אנו מאשרים את קיומה של הפגישה עם ח״כ מיקי זוהר. אנו מקבלים את התנצלותו הכנה, שבאה מהלב, על אירועי הדיון בוועדה לביקורת המדינה. ח״כ זוהר הבטיח להירתם ולפעול במספר מישורים למען השבתם של הדר ואורון״.

ח”כ זוהר:”מחובתנו לפעול בכל כוחנו להשבת החיילים מעזה”

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!