בריאותחדשות הארץמבזקים

23 מתנדבי מד"א חדשים ברמת הגולן

23 חובשי רפואת חירום ונהגי אמבולנס חדשים הצטרפו למערך המתנדבים של מד"א, זאת לאור שיתוף הפעולה הפורה של ארגון ההצלה הלאומי עם מועצה אזורית גולן. המתנדבים החדשים, תושבי רמת הגולן יפעלו באמבולנסים ובניידות לטיפול נמרץ של מד"א הפזורות בכל רמת הגולן ובערים סביב.

בטקס שנערך אמש (ראשון) בקיבוץ עין זיוון בנוכחות סגן יו"ר המועצה האזורית, אורי קלנר, נציגות מרכז חוסן, הגב' ליאת יורב והגב' זהבה נבון, מנהל מרחב ירדן במד"א , אלי פרץ, נציגי מחלקת ההדרכה הארצית ועובדי ומתנדבי מרחב ירדן של מד"א קיבלו החובשים החדשים מדים, דרגות כתף ותעודות הסמכה.

מנהל מרחב ירדן, אלי פרץ: "המתנדבים החדשים מהווים שדרוג משמעותי ביותר למערך מד"א ברמת הגולן. אני גאה ושמח בהצטרפותם, אני מודה למועצה על שיתוף הפעולה הנהדר, כמו גם למחלקת ההדרכה בסיוע לקידום הקורס. ".

סגן ראש המועצה, אורי קלנר: "שיתוף הפעולה של המועצה האזורית גולן עם מד"א משמעותי מאוד בגולן, והארגון עושה מאמצים גדולים כדי לשפר את המענה הרפואי בשגרה ובחירום בגולן, ע"י תגבור אמבולנסים ואופנועים, וכן בתגבור קורסים לתושבי הגולן. אני גאה על מגוון האוכלוסייה לה מועבר הקורס מתושבי הגולן ובשיתוף פעולה עם קצרין והמועצות הדתיות".

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אני מברך את החובשים החדשים שמצטרפים למשפחת מד"א. מדובר בתוספת כוח משמעותית למשימות הצלת החיים של הארגון ועל יכולות מופלאות אלה נבנה כוחו המרכזי של מד"א. אני שמח לראות את ההיענות הנרחבת ברחבי הארץ למטרה המקודשת הזו. אני מאחל הצלחה רבה למתנדבים החדשים".

23 מתנדבי מד"א חדשים ברמת הגולן 23 מתנדבי מד"א חדשים ברמת הגולן

צילום: דוברות מד"א

Back to top button