חדשות הארץמבזקיםמשפטי/פלילי

10 פרות נגנבו מהיישוב מבועים והוחזרו לבעליהם

בערב (שבת) האחרון זיהו אייל יצחק חי ובנו שובל מהיישוב מבועים 10 פרות (אדומות) חוצות את כביש השובלים ממבועים לכיוון תלמי בילו. אייל ושובל הזמינו מיד את כוחות המשטרה ולא עזבו את המקום עד שהפרות הוחזרו לבעליהם. מבירור שנעשה עלה כי הפרות נגנבו מעמרי וגלעד שרון והובלו ברגל – מחוות השיקמים (הממוקמת ליד דורות). נעצר חשוד, שככל הנראה קשור לגניבה.

ראש המועצה האזורית מרחבים שי חג'ג', שנלחם בתופעת הגניבות ביישובים הכפריים ציין "זה טרור לכל דבר וכך על המדינה להתייחס ולטפל בנושא! כך אנחנו מתייחסים לזה ושמנו לעצמנו מטרה להפחית באופן משמעותי את מספר הפריצות הכולל. בשבוע שעבר נפגשנו עם קציני המשטרה שהציגו לנו עלייה מדאיגה במספר הפריצות ועבירות הפע"ר ביישובנו."

ראש המועצה האזורית מרחבים שי חג'ג' פנה לשר לביטחון פנים חה"כ גלעד ארדן בבקשה להרחיב את האישור לנשיאת נשק – שעל- פי התבחינים למתן רישיון לכלי ירי ברישוי פרטי – תושבי המועצה האזורית מרחבים אינם זכאים למתן רישיון. "ביקשתי את הוספת יישובי המועצה האזורית מרחבים לרשימת היישובים הזכאים למתן נשק. וכן, להעניק סמכויות שיטור לרב"שים, המתנדבים שלנו ביישובים. אני מבקש להודות לאייל ושובל יצחק חי. אייל מתנדב במתמי"ד, ובערב שבת לא היה במשמרת. אנו מבקשים מכולם, היו עירניים ודווחו על כל תנועה חשודה למוקד 100."

תמונת ארכיון
Back to top button