חדשות הארץמבזקיםתנועה ותחבורה
נתפס על 203 קמ"ש וטען:"אימא שלי דואגת ובגלל זה מיהרתי הביתה"
שוטרי אגף התנועה של משטרת ישראל עצרו במהלך הלילה (ראשון) נהג צעיר בשנות ה-20 לחייו לאחר שנתפס נוהג בכביש 90 באזור מחלף עמיעד במהירות של כ-203 קמ"ש. כשהשוטרים עצרו אותו ונשאל מדוע נוהג במהירות מופרזת, ענה להם החשוד:"אימא שלי דואגת ובגלל זה מיהרתי הביתה. הנהג החשוד נעצר ויובא להמשך חקירה ודיון בעניינו בבית המשפט לתעבורה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2017/06/WhatsApp-Image-2017-06-11-at-14.48.44-225x300.jpeg?resize=225%2C300)