חדשות הארץכלכלהמבזקים

קבינט הדיור בראשות שר האוצר אישר: 12,000 יח”ד בכפר סירקין

קבינט הדיור בראשות שר האוצר אישר היום הכרזות על מתחמי ותמ”ל חשובים ומשמעותיים. 12,000 יחידות בכפר סירקין – מרכז אזור הביקוש. יחידות דיור אלו לצד מתחמם בבני עיש צפויות להצטרף למאמץ הגדלת הדיור במרכז ומימוש תכנית פינוי הבסיסים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

המתחם הראשון, ששטחו כ-900 דונם, כולל 4,000 יח”ד בתמהיל מגורים מגוון המשלב בנייה צמודת קרקע באזור הקרוב לכפר סירקין ובנייה רוויה באזור הסמוך לשכונת עמישב. בנוסף למגורים כלל המתחם שטחי מסחר, שטחים עבור מבני ציבור ושטחים ציבוריים פתוחים.

מתחם מצוי בדרום כפר סירקין בין דרך מס’ 6 במזרח לשכונת עמישב בפתח תקווה ממערב. רוב שטח המתחם מ.א. דרום השרון והיתרה כלולה בתחום שיפוט עיריית פתח תקווה.

המתחם השני, שטחו 2,100 דונם כולל כ-8,000 יח”ד וכן שטחי תעסוקה, תעשיה ומסחר ושטחי ציבור הכוללים שטחי פארק לאורך נחל שילה ונחל מזור. המתחם מצוי במזרח פתח תקווה. רוב שטח המתחם מצוי בתחום השיפוט של העיר והיתרה כלולה בתחום השיפוט מועצה אזורית דרום השרון. שטחו של המתחם נמצא כעת בשימוש מערכת הביטחון, אך זו צפויה להתפנות מהמתחם. על פי ההסכם הנחתם בין הצדדים, שלב א’ של הפינוי מתוכנן לסוף 2018.

התכנון למתחמים כולל היקף משמעותי של יח”ד ופיתוחו יסייע במתן מענה לביקושים הגבוהים הקיימים היום במרכז הארץ.

תמונת ארכיון

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!