בית גלריות תיעוד: מסע הרצח בסניף הבנק בבאר שבע והשתלטות המשטרה

תיעוד: מסע הרצח בסניף הבנק בבאר שבע והשתלטות המשטרה

המשטרה התירה הערב (רביעי) לפרסום את תיעוד מצלמות האבטחה מאירוע הירי שלשום בבנק הפועלים בבאר שבע, בו נראה איתמר אלון כשהוא נכנס בפעם הראשונה מעט אחרי השעה 11:30 לסניף הבנק מתווכח עם עובד הבנק ולאחר מכן עוזב את המקום. בהמשך הסרטון, אלון שחזר לבנק בסביבות השעה 12:55 נראה במצלמות האבטחה כשהוא עומד בכניסה לסניף עם אקדח שלוף, מבצע ירי ומוודא בהמשך ווידוא הריגה. אלון יורה למוות בארבעה בני אדם בתוך הסניף, מנהל הבנק סגנו ושני לקוחות, ומידי פעם יוצא החוצה ומסתכל לרחוב.

אלון בפעם הראשונה כשהגיע לבנק מתווכח עם עובד הבנק בחלקו האחורי של הסניף
אלון עם האקדח בידו מביט החוצה אל הרחוב מתוך הכניסה לסניף הבנק
אלון ששב לבנק עם אקדח שלוף בכניסה לסניף מבצע ירי

דקות בודדת מהפעם השנייה שנכנס אלון לסניף הבנק ופותח במסע ההרג, נראים בלשי המשטרה הראשונים שמגיעים למקום, השניים עומדים בכניסה ואחד מציץ פנימה אל תוך הסניף, כאשר ניתן לראות בתגובתו כי הוא שומע ירי ואלי אף מבחין ברוצח ומהר נסוג לאחור. מיד מגיעים למקום כוחות גדולים של משטרה אשר מכתרים את הבנק, אז נכנסים לתוך הבנק מספר שוטרים באקדחים שלופים כשבראשן מפקד תחנת באר שבע ניצב משנה תומר בדש ומתחילים להוציא החוצה את הפצועים והגופות מתוך הסניף. בשלב זה עדיין לא ברור לכוחות במה מדובר ובתחילה אף עלה חשד כי מדובר בשוד שהסתבך או באירוע על רקע לאומני.

בלשי המשטרה הראשונים שמגיעים לסניף הבנק
מפקד תחנת באר שבע ניצב משנה תומר בדש רגע לפני הכניסה לסניף הבנק

ניצב משנה בדש קורא ליורה ומנסה לפתוח איתו במשא ומתן כשאז הוא שומע את עובדת הבנק מיכל בן שטרית כשהיא צועקת לעזרה, בדש שואל אותה אם היא לבד וכשהיא מאשרת נכנס כוח נוסף ומחלץ אותה מהמקום. לאחר מכן נראה בתיעוד עומר ווליד שנפצע קשה כאשר הוא מחולץ מהמקום וצוותים בחוץ מעניקים לו סיוע רפואי, אוזקים אותו והוא מפונה לבית החולים 'סורוקה' בעיר שם הוא מאושפז, עדיין במצב קשה ביחידה לטיפול נמרץ.

הצוותים מטפלים בחוץ בפצוע הקשה

בהמשך הסרטון נראה מפקד התחנה ביחד עם שוטרים נוספים בחלקו האחורי של הסניף כשהם סורקים את האזור, תוך כדי שהכוח מתקדם פנימה הם שומעים רעשים מתוך תא השירותים, בשלב זה עדיין הכוח אינו מבין כי אלון מחזיק בבת הערובה מרים כהן, כשהם מבינים כי מישהו נמצא בתא השירותים הם מבצעים ירי בודד לעבר הדלת תוך כדי שצוות משא ומתן מנסה לתקשר עם אלון מבעד לדלת, אך זה לא משתף פעולה. לאחר דקות מעטות נשמעת יריה, אז החלה לצעוק בת הערובה מתוך תא השירותים והשוטרים פרצו פנימה וחילצו אותה מתוך סניף הבנק כשהיא מבולבלת ומבוהלת מאוד.

מפקד התחנה נצ"מ בדש נכנס מחלקו האחורי של הסניף
חילוץ בת הערובה מרים כהן מסניף הבנק

[stream provider=video flv=x:/mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2013/05/33.flv embed=true share=true width=600 height=360 dock=true controlbar=over bandwidth=high autostart=false responsive=16:9 /]

סיקור חדשות MivzakLive – מסע הרצח בסניף בנק הפועלים בבאר שבע :

• תיעוד: מסע הרצח בסניף הבנק בבאר שבע והשתלטות המשטרה

• הותר לפרסום שמו של החשוד בירי בסניף הבנק בבאר שבע

• הפצוע מהירי בבאר שבע עבר ניתוח, מצבו עדיין קשה

• פאראמדיק מד"א על הירי בב"ש: זה היה מפחיד, הכדורים שרקו מעלינו

• הערכה: לחשוד בירי בבאר שבע היה חוב לבנק

• מפכ"ל המשטרה : מדובר בחשוד אחד, יהודי תושב ב"ש

• הירי בבנק בב"ש: "לאורך כל שנותיי בימ"מ איני זוכר אירוע ברמה כזו"

• הירי בבאר שבע: החשוד שהתבצר בבנק ירה בעצמו למוות

• באר שבע: 5 פצועים קשה מירי בסניף בנק בעיר

facebook telegram twitter whatsapp youtube write
output_fkjadd

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *