בית חדשות חוץ ה – FBI פרסם תמונות של שני חשודים בפיגוע בבוסטון

ה – FBI פרסם תמונות של שני חשודים בפיגוע בבוסטון

הלילה (שישי) כינסו חוקרי ה FBI מסיבת עיתונאים בה הודיעו על ההתקדמות בחקירת הפיגוע שאירע לפני מספר ימים בקו הסיום במרתון בוסטון והציגו את תמונותיהם של שני חשודים שנקלטו במצלמות האבטחה.

מסיבת עיתונאים של ה FBI במלון שרתון בבוסטון
החשוד בהנחת המטען

סוכן ה- FBI ריצ'רד דסלורייה שאחראי על החקירה אמר כי זוהו שני חשודים האחראים לפיגועים בבוסטון וכעת החקירה מתמקדת בהם, עוד ציין כי החוקרים מאמינים שחשוד 2, עם הכובע הלבן הוא זה שהניח את המטענים "בשלב זה מדובר באנשים שמעניינים את חוקרי ה- FBI" אמר דסלורייה והוסיף "כל מה שאנחנו יודעים כעת שהחשוד 2 עם הכובע הלבן המשיך לאחר הפיגוע מערבה לרחוב וילסטון".

דסלורייה ציין כי חשיפת תמונותיהם של החשודים תסייע רבות בזיהוי ואיתור האנשים האלה, אך הזהיר את הציבור שלא להתקרב לחשודים. "אנו מחשיבים אותם לחמושים ומסוכנים ביותר. אף אחד לא צריך להתקרב אליהם. אף אחד לא צריך לנסות לתפוס אותם בעצמו. אם מישהו מזהה אחד מהם או שניהם להתקשר אלינו".

דסלורייה סיפר על החקירה ואמר כי כל זרועותיו של ה-FBI בעולם עבדו בכדי לזהות את כל החשודים הפוטנציאליים, "חשוד 1 חבש כובע כהה. חשוד 2 חבש כובע לבן, חשוד 2 הניח שקית מול מסעדה והשניים הלכו ביחד בין הקהל ברחוב וילסטון".

פרסום תמונתו של החשוד בפיגוע במרתון בוסטון

קטע הוידאו שהפיצו חוקרי ה- FBI :

facebook telegram twitter whatsapp youtube write
output_fkjadd

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *