בית חדשות הארץ נתניהו לראש השב"כ:"עם ישראל מוריד בפניכם את הכובע"

נתניהו לראש השב"כ:"עם ישראל מוריד בפניכם את הכובע"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התארח היום (חמישי) באירוע של לשכת שירות הביטחון הכללי. ראש הממשלה נתניהו אמר לראש השב"כ, נדב ארגמן,"״השב"כ הוא יסוד מוצק בעצמה הלאומית שלנו, בעצמה המתחדשת של עם ישראל. הוא מטפל בשנאה התהומית שמחלחלת אלינו בדרכים חדשות ובשנה וחצי האחרונות היינו נתונים תחת מתקפה חדשה של השנאה הישנה. בשימוש בפייסבוק, ברשתות המידע, כדי להשניא ולהניע אנשים לדקור ולדרוס ולרצוח. אני רוצה בשם עם ישראל להוריד את הכובע בפניכם, משום שיש לכם חלק עצום, עצום בהדיפת ההתקפות הללו, בהצלת חיים, אני מחויב להגיד לכם שהעולם כולו מתפעל כי הרי הבעיה הזאת כבר מתפשטת להרבה מדינות.

ראש שירות הביטחון הכללי, נדב ארגמן: ״המערכה שאנו מופקדים עליה מתרחשת יום-יום, בזירות מורכבות, תחת איומים מרובים, המתחדשים ללא הרף. מערכה זו מחייבת אותנו להיות ערוכים ללא לאות, ללחימה חשאית. בכל עת, בכל מקום ובכל תווך שיידרש. מערכה זו מוטלת על כתפי השירות ואין לנו שום אופציה אלא לנצח במלחמה זו, כל יום מחדש. לנו, אנשי שירות הביטחון הכללי, תפקיד משמעותי ביותר בהגנה על מדינת ישראל ותושביה, במניעה ובבלימת איומי הטרור ובשמירה על הדמוקרטיה. נמשיך לעשות זאת בדרכנו- באומץ ובתבונה, בנחישות ובמקצוענות, בחדשנות, במסירות וברלוונטיות.

נמשיך לפעול בשילוביות ובשיתוף פעולה יחד עם שותפנו לדרך – אנשי השירות לדורותיהם, רעינו מקהילת המודיעין, עמיתנו מן הארץ ומהעולם.

יחד, נשאף להישגים מרשימים למול האתגרים, ונוביל את סיכול איומי הטרור והריגול אל מול מדינת ישראל ותושביה, במקצוענות ובנחישות, בגאווה ובצניעות. חג עצמאות שמח."

צילום – קובי גדעון / לע"מראש
facebook telegram twitter whatsapp youtube write
output_fkjadd