בית חדשות הארץ כתב אישום הוגש בגין מעשה מגונה בכוח בקטינה שנסעה לביתה

כתב אישום הוגש בגין מעשה מגונה בכוח בקטינה שנסעה לביתה

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה לבית משפט השלום בעיר כתב אישום נגד אסובלו גבייה, בן 19 מירושלים, בגין עבירות מעשה מגונה בכוח בקטינה שמלאו לה 16 שנים ואיומים.

על פי כתב האישום, ביום ראשון בסביבות השעה 15:00 עשה הנאשם את דרכו לביתו באוטובוס עליו עלתה המתלוננת, קטינה בת 16. בשלב מסוים של הנסיעה, שינה הנאשם מכוונתו להגיע לביתו והחל לנעוץ מבטים במתלוננת ולעקוב אחריה בעיניו. בהמשך, הוא ירד בעקבותיה מהאוטובוס והחל לצעוד במרחק מה אחריה ולעקוב אחריה בעת שעשתה את דרכה ברגל לתחנת אוטובוס. לאחר זמן מה עלה בעקבותיה לאוטובוס, ולאחר שירדה החל לצעוד בעקבותיה בכוונה לבצע בה מעשה מיני.

בשלב מסוים, בשעה שהמתלוננת הגיעה לשטח פתוח, החל הנאשם לרוץ לעברה. משהגיע אליה, תפס אותה מאחור בידו האחת, סתם את פיה בידו השנייה והחל גורר אותה באומרו: 'סתמי את הפה שלך תהיי בשקט'. לאחר שגרר אותה מספר מטרים, הצליחה המתלוננת להסיט את ידו מפיה ואמרה לו: 'עצור תעזוב אותי'. הנאשם בתגובה נעמד מולה ואחז באחת מידיה. בשלב מסוים החל הנאשם לגעת באיברים מוצנעים בגופה של המתלוננת. בעקבות צעקותיה של המתלוננת פתח הנאשם במנוסה ונתפס על ידי בני משפחתה ואזרחים שהיו במקום.

תמונת ארכיון
facebook telegram twitter whatsapp youtube write
output_fkjadd

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *