בית חדשות הארץ כתב אישום הוגש נגד שוטר בגין תקיפת נתינים זרים במועדון בתל אביב

כתב אישום הוגש נגד שוטר בגין תקיפת נתינים זרים במועדון בתל אביב

המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה הגישה לבית משפט השלום בתל אביב כתב אישום נגד קיריל נזרוב, מפקד צוות יס"מ בתחנת שרת שבמשטרת ישראל בגין תקיפת נתינים זרים במועדון בתל אביב ושיבוש מהלכי משפט.

על פי כתב האישום, ב 18.09.16 במסגרת פעילות לאיתור מועדונים בלתי חוקיים המופעלים על ידי נתינים זרים, נכנס הנאשם אל מועדון בו בילו אותה עת ארבעה נתינים זרים.  לאחר כניסתו למועדון, פנה השוטר אל המתלוננים, אשר ישבו בסמוך לאחד השולחנות במועדון, ותוך שהוא מורה להם לעזוב את המועדון, הרים את אחד המתלוננים מדש חולצתו והפילו ארצה. בשלב מסוים, וללא כל סיבה מוצדקת, דחף הנאשם את שני המתלוננים האחרים לכיוון דלת היציאה מהמועדון והכה אותם באגרופים לפניהם. הנאשם המשיך ונהג באלימות כלפי מתלונן נוסף, גם כאשר האחרון הצליח לצאת מהמועדון ולמרות שלא הייתה כל סיבה מוצדקת לשימוש בכוח כלפיו.

לאחר מכן פנה הנאשם אל אחד המתלוננים שעמד בסמוך לכניסה למועדון. המתלונן שאל את הנאשם לפשר התנהגותו האלימה ובתגובה דחף אותו הנאשם בחוזקה לכיוון הכביש הסמוך למועדון. מעוצמת הדחיפה, הוא נפל ארצה. משהבחין הנאשם במתלונן נוסף עומד אף הוא בסמוך לכניסה למועדון, התקרב לכיוונו, בעט בו בחוזקה ברגלו והכה בו באגרופים לפלג גופו העליון, וזאת למרות ניסיונותיו להתרחק ממנו. משהבחין הנאשם במתלונן עומד בסמוך אליו, פנה אליו והכה בו לפלג גופו העליון ובמספר אגרופים לפניו וזאת למרות שהוא ניסה לדבר אל לבו של הנאשם ולחדול אותו מהתנהגותו האלימה כלפי המתלוננים. כתוצאה מהתנהגותו של הנאשם, נגרמו לשני המתלוננים חבלות בפניהם.

בסיום האירוע, כתב הנאשם דו"ח פעולה שקרי לפיו פנה אל המתלוננים מספר רב של פעמים בדרישה כי יעזבו את המקום, אך המתלוננים סירבו לדרישתו. כן כתב הנאשם בדו"ח הפעולה השקרי כי המתלוננים נהגו כלפיו באלימות והפריעו לו במילוי תפקידו ולפיכך, נאלץ להשתמש בכוח מידתי ומוצדק.

תמונת ארכיון
facebook telegram twitter whatsapp youtube write
output_fkjadd

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *