מודעות פרסומת

בית העולם הערבי בעזה כבר מאיימים:"ישראל תפתח בהסלמה – היא תשלם מחיר כבד והפתעות חדשות"

בעזה כבר מאיימים:"ישראל תפתח בהסלמה – היא תשלם מחיר כבד והפתעות חדשות"

ארגוני הטרור חמאס והג'יהאד האסלאמי ברצועת עזה החלו באיומים כנגד ישראל, בפלגים החלו לאיים ולהעביר מסרים לגורמים מצד שלישי שבמידה וישראל תנסה או תעז לפתוח בכל דרך בסבב אלים ברצועת עזה, הפלגים יגיבו בעצמה רבה ויפתיעו את "האויב" בדברים חדשים שישראל לא ציפתה להם.

במקביל אמרו בכירים בארגון הטרור חמאס כי הם לא ממהרים לפתוח במלחמה, אבל במידה והמחשבה של ישראל היא מלחמה או להתחיל בגל חיסולים חדש ברצועה, הם יגיבו בדרך ובצורה קשה שישראל תישאר בהלם.

בנוסף גם בחמאס וגם הג'יהאד האסלאמי אמרו,"ההתנגדות החמושה תמשיך להוביל את פתרון הסכסוך, והעתיד של מדינת הישות על אדמתנו". כמובן שהם מתכוונים לשחרור כל המחבלים שרצחו יהודים וגרמו לטרור רב במדינת ישראל. הם מבקשים את שחרורם ואת החופש והצד שלהם. רק שעדיין לא הצלחנו להבין על איזה חופש וצדק מדובר? על עוד רצח? על עוד פיגוע? על עוד אזעקה? או על עוד פיגוע דקירה או מטעני חבלה ופיגועים קשים?

כמו כן אמר אחד מבכירי חמאס כי ישראל חייבת להבין שדרך התוקפנות על זה לא יצא לה שום דבר מזה מלבד דבר אחד שזה להכניס את כל תושבי מדינת ישראל למקלטים ולחטוף כמויות אדירות של רקטות ופיגועים נגד כוחות הביטחון וצה"ל בגבול רצועת עזה. אותו בכיר התייחס ואמר שחמאס לעולם לא יוותר על נשקו ולעולם לא יקבל את זה שיש פעילים של הארגון בכלא הישראלי.

גורם נוסף בחמאס הוסיף כי כל מה שישראל "האויב" מנסה לעשות זה להפיל את שלטון חמאס ברצועת עזה, ואת השבתת הנשק של ההתנגדות, והטלת הפסקת אש ארוכת טווח, עם המשך המצור על הרצועה.

אותו גורם בחמאס הוסיף כי ישראל מבינה רק כאשר היא חוטפת מכה אנושה כדוגמת חטיפת גלעד שליט, ורק כאשר יש ירי רקטות מרצועת עזה לעבר חיפה, או לשדה התעופה כמו במהלך מבצע "צוק איתן" בשנת 2014.

כזכור: במהלך מבצע "צוק איתן" נורו לעבר שטח ישראל למעלה מ-4,000 רקטות ארוכות בכל הטווחים כולל פצצות מרגמה שהיו קטלניות. מאז סיום המבצע הארגונים בעזה ממשיכים לפעול ולייצר רקטות וכבר ייצרו כמויות גדולות. כמו כן הם ממשיכים לשקם את מערך המנהרות שנוטרל על ידי כוחות הביטחון במהלך המבצע. לחמאס כיום יש מנהרות חוצות גדר אך הוא לא מעז לעשות שימוש במנהרות על מנת שלא להיכנס לעימות מול ישראל. דבר ש-2 הצדדים לא מעוניינים כעת.

במהלך מבצע "צוק איתן" חיסלו כוחות הביטחון וצה"ל בכירים משמעותיים בארגון הטרור חמאס של הג'יהאד האסלאמי.

בחמאס ובג'יהאד האסלאמי יודעים שבמידה וינסו להפר את השקט של תושבי הדרום, הם עלולים לסכן את כל הנכסים שהשיגו.

facebook telegram twitter whatsapp youtube write
output_fkjadd

 

 

מודעות פרסומת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *