בית חדשות הארץ כתב אישום בגין גנבה באיומים מאדם הסובל מנכות

כתב אישום בגין גנבה באיומים מאדם הסובל מנכות

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אמין באסתי בן 21 וראמי סלמאן בן 20 מבית צפפא בגין שוד.

השניים מואשמים כי ביום 19.12.16 בסמוך לשעה 09:30 כאשר נסעו בכביש המוביל משכונת בית צפפא לרחוב דרך חברון בירושלים, הם הבחינו באדם הסובל מנכות פיזית ושכלית, כשהוא הולך בשולי הכביש בדרכו לתחנת האוטובוס.

הנאשמים עצרו את הרכב ליד המתלונן ואמרו לו לעלות לרכב כדי שיסיעו אותו לירושלים. כאשר המתלונן סירב לעלות לרכב, ירדו הנאשמים מהרכב דחפו את המתלונן והכניסו אותו בכוח למושב האחורי. הנאשמים הסיעו את המתלונן לשכונת גבעת המטוס הסמוכה לכביש, והקיפו מספר פעמים את השכונה כשהמתלונן ברכב. כאשר הגיעו לרחוב ריק מאדם בשכונה, הורידו הנאשמים את המתלונן מהרכב. בשלב הזה פרץ המתלונן בבכי ופנה בתחינה לנאשמים להחזירו למקום ממנו נלקח.

באסתי אחז במקל גדול מעץ ודרש ממנו למסור לו את המכשיר הנייד שברשותו ואם לא יעשה כן יכה אותו באמצעות המקל. באסתי חזר ואמר למתלונן שהוא רוצה לעשות שיחה אחת בטלפון והמתלונן חזר על סירובו.

באותה העת אחז סלמאן את ידיו של המתלונן מאחורי גבו כדי למנוע את התנגדותו,  בו בעת באסתי הכניס את ידו לכיס מכנסיו של המתלונן ושלף משם את  המכשיר הסלולרי.

בהמשך חזרו הנאשמים לרכב כשהטלפון הסלולרי ברשותם והחלו בנסיעה מהמקום כשהם משאירים את המתלונן במקום. ולאחר מכן מכרו הנאשמים את הטלפון הסלולרי בחנות בעיר העתיקה שבירושלים בתמורה לארבע מאות וחמישים ₪  אשר בין היתר שימשו את הנאשמים לרכישת סמים מסוג חשיש ונייס גאי.

תמונת ארכיון
facebook telegram twitter whatsapp youtube write
output_fkjadd

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *