בית חדשות הארץ כתב אישום נגד מחבלת בגין מעשה טרור של חבלה בכוונה מחמירה

כתב אישום נגד מחבלת בגין מעשה טרור של חבלה בכוונה מחמירה

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אמאני חשים, מחבלת בת 31 מהכפר עקב, בגין מעשה טרור של חבלה בכוונה מחמירה והחזקת סכין.

על פי כתב האישום, ב 13.12.16 העלתה הנאשמת לדף הפייסבוק שלה פוסט ובו תמונה של מסגד אלאקצה וכיתוב בערבית – "בבוקר הזה המלא בדברים הטובים והפרנסה מאצלך יא אלוהים שואלת אותך לפי מספר טיפות הגשם שתתן לי את השהאדה הכי יפה ומקסימה ומאחלת שתקבל אותה ממני ושתהיה לזכותי לי ולאהובים שלי ביום הדין, אהובים שלי שיהיה לכם בוקר שבו זוכרים את אלוהים ומבקשים ממנו את סליחתו".

באותו יום בסמוך לשעה 13:40 הגיעה למחסום קלנדיה והבחינה בחייל, כשהוא חוצה רגלית את נתיב נסיעתה. החייל סימן לנאשמת בידו לעצור, הנאשמת עצרה את רכבה והחייל החל לחצות את הנתיב. הנאשמת המתינה עד שהחייל יהיה אל מול רכבה ותוך שהיא אומרת דברי תפילה, האיצה את הרכב ופגעה בחייל. מעוצמת הפגיעה נהדף החייל על מכסה המנוע והתגלגל אל הכביש.

לאחר הפגיעה בחייל המשיכה הנאשמת בנסיעתה, פגעה ברכב אחר סטתה שמאלה ונעצרה בבטונדות שהוצבו במקום. הנאשמת, כשהיא ישובה ברכבה, שלפה סכין והניפה כלפי מעלה תוך שהיא אומרת בקול כי אין אלוהים מלבד אלוהים ונשבעה שמוחמד שליח אלוהים, אז נעצרה בידי כוחות הביטחון.

תמונת ארכיון
facebook telegram twitter whatsapp youtube write
output_fkjadd

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *